لیست بهترین اموزشگاه های زبان شیراز

گاما لیست بهترین آموزشگاه شیراز


انتخاب و معرفی لیستی قدرتمند و قابل اعتماد از برترین اموزشگاه های فعال در زمینه زبان کاری به غایت دشوار و پیچیده بوده و نیازمند دانش کافی در این زمینه میباشد.
و البته جمع آوری نظر زبان آموزان و شاگرادن  هر مجموعه اموزشی نیز کاری دشوارتر..
مجموعه آموزشی گاما پس از انجام تحقیقی میدانی و با کمک اساتید فعال در هر زمینه زبانی به معرفی لیست بهترین آموزشگاه زبان در سطح شهر شیراز پرداخته است.
لازم به ذکر است که این لیست بر مبنای دانش و شناختی تجربی تهیه گردیده و سایر مجموعه های فعال نیز میتوانند با در اختیار قراردادن اطلاعات خود کمک بزرگی به تکمیل این لیست و در نهایت کمک به جویندگان علم نمایند.

زبان انگلیسی – آزمون آیلتس IELTS

در زمینه امادگی جهت ازمونها قبل از نام موسسات و آموزشگاه ها میتوان گفت جایگاه اساتید و مدرسین ارائه دهنده بسیار بسیار مهمتر خواهد بود.
ایلتس در شهر شیراز با نام استادی چون جناب دکتر ایزدپناه درامیخته و نماد و تبلور شیوه مدرن و صحیح تدریس ایلتس میباشند.

جهت مصاحبه حضوری و شرکت در کلاس های دکتر ایزدپناه با تلفن ۰۹۱۷۸۸۸۵۰۸۰ تماس بگیرید.(نویسنده کتاب ETP)

زبان آلمانی:

-موسسه فرهنگی واژه
آکادمی آلمانی انجل ، تنها مرکز آزمون های بین المللی  در شیراز و جنوب ایران می باشد.لازم به ذکر است که مدارک قبولی ارائه شده مورد تایید سفارت های آلمان،اتریش و سوئیس می باشد.
شیراز – پل معالی اباد –  ۰۷۱۳۶۴۷۶۶۷۶

زبان فرانسه:
موسسه نسل آینده

آموزش زبان فرانسه با کتاب های آموزشی مختلفی برگزار می شوند که بسته به هدف دانشجویان از یادگیری زبان فرانسه  و سطح آنها در زبان فرانسه تعیین می شوند. در این دوره ها اغلب از کتاب های جدید Taxi  استفاده می شوند تا دانشجویان برای مکالمه آماده شوند. هم چنین سری فیلم های آموزشی زبان فرانسه به نام extr@ استفاده می شوند تا دانشجویان بتوانند مهارت  شنیداری زبان فرانسه خود را ارتقا بخشند و هم چنین سریعتر به مکالمه فرانسوی آشنا شوند و از لهجه آنها بهره ببرند. آموزش گرامر فرانسه نیز در این کلاس ها انجام می شوند اما به صورتی که دانشجویان کمتر ساختارها را حفظ کنند و بیشتر آن را در مکالمه به کار ببرند تا به آن مسلط شوند.

آدرس : شيراز ، بلوار بهشتی – روبروی پارک –  (۰۷۱۳۶۲۹۲۴۲۹)

 

زبان ترکی استانبولی |||  زبان روسی |||  زبان چینی:

موسسه گاما

موسسه گاما به عنوان دپارتمان زبان های خاص در شیراز و بهره گیری از مدرسان نیتیو خود در زمینه زبان های ترکی استانبولی ، روسی و چینی اولین و تنها مجموعه فعال در این زمینه در جنوب کشور میباشد.
همکاری اساتیدی چون نلیا مالیشکو ،گوکحان اولوتاش ، بنجامین اوپ، کادیر ارسوی از مهمترین مولفه های تاثیرگزار در خاص بودن مجموعه آموزشگاهی گاما میباشد

 

زبان انگلیسی – دوره عمومی(طولانی مدت)

مؤسسه زبان انگلیسی گفت و شنود

این مؤسسه با  سالها سابقه در امر تدریس یکی از قدیمی ترین و با اصالت ترین موسسات زبان شیراز بوده  با مدیریت استاد بزرگی چون جناب دکتر مرتهن دوره های محاوره و چت خود را بسیار تاثیر گذار ارایه میدهد.

ادرس: معالی اباد – کوچه ۱ –

تلفن:۰۷۱۳۶۲۳۲۳۹۴

 


موسسه زبان داوری در شیراز لیست آموزشگاههای زبان انگلیسی در شیراز آموزشگاه زبان بهار شیراز آموزشگاه زبان فاخر شیراز آموزشگاه زبان دیباگران شیراز کلاس فشرده زبان انگلیسی در شیراز موسسه زبان جهاد دانشگاهی شیراز آموزشگاه زبان در شیراز