آموزش حسابداری حسابرسی مدیریت مالی  در آکادمی نارون حساب شیراز

امروزه یکی از دغدغه های دانشجویان و فارغ التحصیلان حسابداری یافتن شغل مرتبط با رشته تخصصی خودشان می باشد.از آنجا که دروس دانشگاهی صرفا تئوری ارائه می گردد پس افراد جهت ورود به بازار کار هیچ دانش نرم افزاری و اجرایی را ندارند. و همچنین شرکتها جهت جذب حسابدار نیاز به نیروهای باتجربه و یا حداقل مسلط به امور حسابداری را دارند.

در این شرایط آموزشگاه های آزاد اقدام به برگزاری دوره های آموزش نرم افزار حسابداری  در شیراز  می نمایند که فقط نحوه کار با یک نرم افزار خاص حسابداری را آموزش می دهند و فقط  منوها و ابزار های موجود در نرم افزار رو  معرفی می کنند.

و درعمل کاربرد آنچنانی ندارد مانند اینکه امکانات یک اتومبیل به فرد آموزش داده شود ولی درمورد رانندگی بحثی به عمل نیاید. با این اوصاف حتی اکثر حسابداران شاغل هم به دلیل عدم وجود یک مرجع و منبع موثق درگیر اشتباهات غیر قابل جبرانی می گردند.

که شرکتها تنها راه نجات خود را در واگذار کردن امورمالی و مالیاتی خود به شرکتهای حسابداری و خدمات مالی می بینند.

آکادمی تخصصی ناورن حساب برگزار کننده دوره های نرم افزار حسابداری از پایه در شیراز می باشد و آموزش ها به نحوی هست که فرد در پایان دوره توانایی کار با تمامی نرم افزار های موجود در بازار را کسب می کند.

مهندس یوسف چکاه

برگذاری دوره های تخصصی حسابرداری برای اولین بار در جنوب کشور و شیراز

با توجه به اینکه در جنوب کشور یک مرجع موثق که صرفا فقط امور حسابداری و مالیاتی و حسابرسی را به صورت کاملا عملی و کاربردی آموزش دهد وجود ندارد. نارون حساب برای اولین بار آکادمی تخصصی دوره های رشته حسابداری و حسابرسی و همچنین قوانین مالیاتی، تامین اجتماعی، تجارت، بودجه و استانداردها حسابداری و حسابرسی و… را به صورت کاملا عملی چنانکه بدون اغراق بعد از گذراندان این دوره ها مستقیما می توان وارد بازار کار شد را ارائه می نماید.

اساتید دوره حسابداری موسسه نارون حساب

ما برای آموزش دوره ها از اساتیدی استفاده میکنیم که هم در تئوری و هم در امور اجرایی سابقه درخشان دارند.شعار ما آموزش اصول حسابداری فقط در ۸ ساعت کاملا عملی و تضمینی است.

شرکت نارون حساب با در اختیار داشتن نیروهای مجرب در سطح بین الملل فعالیت می نماید و از افراد علاقه مند به رشته حسابداری دعوت به همکاری می نماید.

 

برای کسب اطلاعات بیشتر و زمانبندی شروع دوره های حسابداری

با شماره های زیر تماس بگیرید

۰۷۱۳۶۳۱۵۲۹۸

۰۷۱۳۶۳۱۳۵۱۰

5/5 ( 5 بازدید )