بهترین کلاس زبان روسی تهران کجاست؟

تدریس زبان روسی در تهران و شیراز (پادفک پزشکی) تدریس زبان روسی در تهران – تنها مرکز آمادگی پادفک در ایران

تدریس زبان روسی در تهران
برای اولین بار در ایران!!!

دوره پادفک: تدریس دروس زیست و شیمی به روسی + اناتومی

مقدمه :

بر اساس اعلام وزارت بهداشت تحصیل پزشکی در روسیه فقط به زبان روسی مورد تایید میباشد و متقاضیان تحصیل در کشور  روسیه  که قصد ورود به رشته های پزشکی دندانپزشکی و یا دارو سازی را دارند میبایست زبان روسی را فرا گیرند.
مردم این کشور ها فقط به زبانی روسی صحبت میکنند  این امریست محال که در این کشورها با زبان انگلیسی گذر ایام نمود پس نیاز به یادگیری زبان روسی برای متقاضیان امریست بدیهی.

در ایران تمام دوره های تدریس زبان روسی برگزار شده فقط بر روی قواعد زبان تاکید نموده و مدرسین بدلیل نداشتن دانش آکادمیک نمیتوانند دروس تخصصی مانند زیست و شیمی  و اناتومی را تدریس نمایند

مدرسین گاما اساتید روسی الاصل بوده
که در سیستم وزارت بهداشت ایران نیز مشغول به کار میباشند!!

موسسه گاما به عنوان یک مجموعه آموزشی پیشرو برای اولین بار اقدام به ارایه دوره کلاس پادفک زبان روسی در شیراز جهت ورود به پزشکی روسیه  نموده و زبان اموزان خود را قادر میسازد برای ازمون پادفک بسیار قدرتمند تر از رقبا ظاهر شوند.

 

دوره کاربردی + پاتفک زبان روسی (زیست، شیمی، ریاضی ):

این دوره پرطرفدارترین دوره ارایه شده در دپارتمان روسی جنوب بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده میشوند.
افرادی که قصد مهاجرت ، تحصیل و ایجاد کسب و کار در کشور های روس زبان را دارند در این دوره شرکت میکنند.
هدف دوره کاربردی یادگیری زبان روسی در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.
طول کل دوره: 73 جلسه که به دو بخش کاربردی + اصطلاح شناسی  زیست و شیمی میپردازد (تعداد جلسات افزایش یافت)

  • بخش کاربردی:  50 جلسه به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) البته آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.
  • بخش پادفک: 23 جلسه اموزش و تدریس دروس زیست ، شیمی و اناتومی  به زبان روسی ویژه افرادی که قصد تحصیل در خانواده رشته های پزشکی را دارند
    مدرس : اساتید روس ( خانم نلیا مالیشکو  ، استاد ملایف ، استاد انا)

خوابگاه:
برای متقاضیان عزیزی که از سایر شهر های و استانها قصد شرکت در دوره های پادفک روسی را دارند خوابگاهایی نزدیک به مجموعه اموزشی گاما در نظر گرفته شده است.

تدریس زبان روسی در شیراز

 

 


جهت شرکت در دوره های آموزشی زبان روسی 

پادفک پزشکی

تماس بگیرید

دفتر تهران :

02191002349

02122222608

 

دفتر شیراز :

07136475292

07136476676


الفبای زبان روسی آموزش زبان روسی pdf آموزش زبان روسی به فارسی آموزشگاه زبان روسی اموزش زبان روسی از مبتدی آموزش زبان روسی نصرت آموزش زبان روسی در تلگرام آموزش زبان روسی در سفارت روسیه

تدریس خصوصی زبان روسی آموزشگاه زبان روسی در غرب تهران  آموزشگاه زبان روسی در شرق تهران  آموزشگاه زبان روسی در تهران آموزشگاه زبان ایران روس  آموزش زبان روسی در سفارت روسیه آموزشگاه زبان روسی برنا آموزشگاه زبان روسی در تبریز