تحصیل داروسازی در ایتالیا بورسیه استانی

(تاریخ: ۱۳۹۷/۰۷/۱۷)

این مقاله توسط مهندس مومنی تالیف شده و پیوسته در حال بروزرسانیست…

مقدمه

جهت ادامه تحصیل در رشته داروسازی ایتالیا به زبان انگلیسی گذراندن ۱۲ سال اموزشی در سوابق تحصیلی دانشجو الزامی است.
متقاضیان تحصیل در رشته داروسازی پس از ارایه مدارک تحصیلی خود شامل دیپلم و پیش دانشگاهی خود به موسسه ، پذیرش اولیه این رشته را دریافت نموده و ویزای تحصیلی کشور ایتالیا را دریافت خواهند نمود.

زمان برگزاری آزمون داروسازی:

پس از دریافت ویزای تحصیلی ایتالیا،دانشجویان در شهریورماه هرسال در ازمون ورودی رشته داروسازی ایتالیا به زبان انگلیسی در دانشگاه رم شرکت می کنند.

مباحث آزمون داروسازی:

مباحث ازمون شامل سوالات از دروس زیست شناسی،شیمی،زبان انگلیسی،اطلاعات عمومی است.به جز سوالات مربوط به اطلاعات عمومی سایر مباحث مطرح شده در ازمون داروسازی ایتالیا در حد سرفصل کتاب های دبیرستانی ایران است.

میزان سختی و رقابت ازمون:
لازم به ذکر است که هر ساله در صورت انتخاب دقیق دانشگاه  معمولا اکثر دانشجویان شرکت کننده در آزمون موفق به کسب حداقل نمره آزمون می شوند که در این میان خوشبختانه دانشجویان اعزامی موسسه با حمایت و برنامه ریزی صحیح موفق به کسب بالاترین امار قبولی در این ازمون شدند.
بورسیه و کمک هزینه تحصیلی:
تمامی متقاضیان رشته داروسازی ایتالیا مانند سایر رشته ها بدون در نظر گرفتن شرط معدل با ارایه مدارک مالی مربوط به سرپرست خانواده امکان دریافت بورسیه استانی ایتالیا (جهان سوم) راخواهند داشت.
با دریافت این بورسیه دانشجویان از پرداخت شهریه دانشگاه معاف گردیده سالیانه حدود مبلغ ۵۰۰۰ یورو به عنوان کمک هزینه تحصیلی به صورت نقدی طی ۲ قسط از اداره بورسیه استان محل تحصیل دریافت خواهند نمود.

نحوه تهیه مدارک جهت دریافت بورسیه داروسازی ایتالیا

 **تمامی دانشجویان قبول شده در رشته داروسازی ایتالیا توسط موسسه در سال گذشته با دریافت مشاوره های صحیح و اقدامات به موقع، موفق به دریافت بورسیه استانی ایتالیا (بورس جهان سوم) شدند.

تماس بگیرید

دفتر تهران : ۰۲۱۹۱۰۰۲۳۴۹

دفتر شیراز : ۰۷۱۹۱۰۰۲۳۴۹


تحصیل داروسازی در ایتالیا تحصیل پزشکی در ایتالیا به زبان انگلیسی بورسیه پزشکی ایتالیا لیست دانشگاه های پزشکی ایتالیا تحصیل در ایتالیا از طریق سفارت کتاب آلفا تست پزشکی هزينه تحصيل داروسازي در ايتاليا تحصیل در ایتالیا به زبان انگلیسی شرایط تحصیل در رشته داروسازی در ایتالیا تحصیل دندانپزشکی در ایتالیا تحصیل در ایتالیا از طریق سفارت بورسیه پزشکی ایتالیا لیست دانشگاه های پزشکی ایتالیا رشته های دانشگاه بولونیا ایتالیا تحصیل در ایتالیا بدون مدرک زبان

5/5 ( 1 بازدید )
avatar
  Subscribe  
Notify of