کلاس کنکور اقلیدس شیراز – آموزشگاه کنکور اقلیدس شیراز

(تاریخ: ۱۳۹۷/۰۹/۲۳)

بهترین کلاس کنکور شیراز کجاست ؟ کلاس کنکور اقلیدس شیراز – موسسه کنکور اقلیدس شیراز – چرا؟

 

مقدمه :

راههای زیادی برای قبولی پزشکی دندانپزشکی حقوق و .. در بهترین دانشگاهها وجود دارد اما فرصت ۱۲ ماهه یک پشت کنکوری مجال این نیست که با آزمون و خطا بهترین روشی که مطابق با عادات خود هسترا پیدا کند.

بطور کلی همگان در ذهن خود از یک قبولی رشته پزشکی انتظار دارند، نسبت به سایر داوطلبان عقب مانده از گردنه قبولی، داوطلبی باهوش تر، درس خوان تر، معدل بالا و از بهترین مدارس باشند، اما به هرکس تمایل داشته باشدبا قاطعیت و جرات تمام میتوان اثبات کرد که داوطلبانی هستند که علیرغم معدل بالا، سطح مالی متوسط یا ضعیف،  با توکل به خداوند و تکیه بر تلاش و پشتکار خود، توانستند در بهترین و پررقابت ترین رشته ها قبول شوند.

ابزارهای مهم قبولی در کنکور پزشکی شیراز:

  •  برنامه ریزی
  • همراهی یک راه بلد و مشاور با شما
  • مرور
  • تست زنی
  • جمع بندی

کنکور تغییر کرده!!

سال تحصیلی جدید در حالی شروع می شود که در نظام آموزشی تغییراتی بوجود آمده که ماحصل آن برگزاری دو آزمون سراسری نظام قدیم و نظام جدید در کنکور سال ۹۸ خواهد بود. این در حالی است که متاسفانه شاهدیم استان فارس و شهر شیراز طی سالهای اخیر، دربین رتبه های برتر کنکور سراسری جایگاه مناسبی را نداشته است. اما ما معتقدیم استفاده از اساتید معتبر، دلسوزو دارای جایگاه علمی، بهره مندی از جدیدترین روش های تدریسی و آموزشی در موسسات و آموزشگاه ها به اضافه اینکه تسلط کامل بر مطالب کتب جدید می تواند جبران عقب ماندگی ها را بنماید.

راز امروز موفقیت در کنکور!!تکرار تکرار و تثبیت

اگر مصاحبه رتبه های برتر کنکور هر سال را دیده باشید همگی متقفق القول اذعان دارند که قبولی خود را مدیون تسلط کامل بر کتاب هستند و کتب درسی را جندین مرتبه دوره کرده اند. ضمن اینکه امسال هم بدلیل عوض شدن کتب قطع به یقین صد در صد سوالات در محتویات کتب طرح می شود.پس با این تفاسیر نیاز به هزینه اضافی برای خرید انواع و اقسام کتب کمک آموزشی از انتشارات مختلف که گاها در مجموع هزینه هنگفتی می شود نیست.

چرا آموزشگاه کنکور اقلیدس شیراز؟؟

تثبیت این اندیشه نوین در آموزشگاه علمی اقلیدس!!

اقلیدس به عنوان تنها آموزشگاه مبتکر و بنیان گذار  این روش در شیراز ، فقط و فقط از اساتیدی که عضو هیات تالیف کتب درسی و کسانیکه ارتباط تنگاتنگ با مولفین کتب دارند استفاده کرده

این اساتید  احاطه کامل بر مباحث و کتب درسی و مباحث مهم دارند اما قبل از آن حضور مشاوران قدرتمند و توانا، ابتدا با داوطلب مشاوره ای انجام می دهند و در صورت وجود ضعف اگر به کلاسی احتیاج داشته باشند آنها راهنمایی کرده و پیشنهاد می دهند، و درخصوص دانش اموزان قوی تر با هدف ذخیره زمان های طلایی دانش آموز و عدم اتلاف آن در رفت و آمد و کلاس های مختلف، خدمات برنامه ریزی و مشاوره را برای این عزیزان انجام می دهند.

در اقلیدس برای همه کلاس هست!! متناسب نیاز هر فرد..

اقلیدس جز معدود آموزشگاههایی بوده که کلاس دروس نظام قدیم هم جهت داوطلبانی که پشت کنکوری بوده یا عزیزانی که پس از سالها تصمیم به خواندن مجدد دارند ارایه می دهد.

یک توصیه دوستانه و البته مهم :

حتی اگر تصمیم به هزینه کردن و رفتن کلاس ندارید، اما اگر رشته مورد علاقه تان را قبول نشده اید، بخاطر خستگی از درس خواندن ، یا … به دانشگاه نروید چون حتی سالها بعد از فراغت از تحصیل در دانشگاه، همچنان حسرت رشته ای که آرزو و مطلوبتان بوده را می خورید.

حتما ببینید تا بتوانید خوب مقایسه کنید

اقلیدس حرفی برای گفتن دارد پس ترسی در کار نیست.. اول در جلسات دروس اساتید  چند موسسه کنکور حاضر شده و نحوه تدریس ها را مقایسه کنید تا معنی یک کلاس خوب را بفهمید

آدرس : شیراز – خلدبرین – نبش کوچه بلوار بهشتی

جهت شناخت برترین اساتید کنکور شیراز تماس بگیرید

تلفن : ۰۷۱۳۶۴۷۶۸۴۱

2.8/5 ( 4 بازدید )
avatar
  Subscribe  
Notify of