آموزش های رایگان زبان انگلیسی

آموزشگاه زبان گاما برای ارتقاء سطح زبان عمومی  زبان آموزان، اقدام به تهیه آموزش های زبان پایه را بصورت رایگان کرده است. شما با دنبال کردن این آموزش ها به سطح پایه خواهید رسید.

همچنین ما برای مشخص کردن میزان دانش زبانی شما ، آزمون  تعیین سطح زبان دو مرحله ای طراحی کرده ایم . کافی است که لینک زیر کلیک کنید.

یادگیری واژگان انگلیسی

یکی از بهترین روشهای یادگیری لغات انگلیسی ، استفاده لغات در جملات روزمره هست. ما یکسری آموزش ها رو تهیه کردیم که به شما کمک میکند لغات را کاربردی یاد بگیرید.

آموزش گرامر انگلیسی

برای یادگیری هرکدام از گرامرهای زبان انگلیسی روی بخش مورد نظر کلیک کنید. همچنین با کلیک روی آموزش بیشتر به تمامی گرامرهای زبان انگلیسی در دسته بندی‌های مشخص دسترسی خواهید داشت.

آموزش مهارت شنیداری (لیسنینگ) انگلیسی

 لیسنینگ به شما کمک می‌کند که بهتر به انگلیسی مکالمه کنید و مکالمه‌‌ای که دیگران با شما دارند را متوجه شوید. برای حرفه‌ای شدن در مهارت لیسنینگ باید بتوانید تمام فیلم‌ها و آهنگ‌های انگلیسی را متوجه شوید.

آموزش مهارت صحبت کردن (اسپیکینگ)

برای نِیتیو و حرفه‌ای صحبت کردن به انگلیسی باید مهارت اسپیکینگ یا صحبت کردن خود را تقویت کنید تا مانند حرفه‌ای‌ها مکالمه کنید. این بخش را ترکیب با بخش تلفظ‌های انگلیسی کنید و مهارت صحبت کردن خود را تقویت کنید.

آموزش مهارت خواندن (ریدینگ)

برای خواندن متن‌های انگلیسی، کتاب‌ها، مقالات و هرکجا که جمله‌ای انگلیسی را می‌بینید باید مهارت خواندن (یا ریدینگ) خود را تقویت کنید در این بخش بهترین روش‌های تقویت مهارت روخوانی انگلیسی را برای شما قرار داده‌ایم.

آموزش مهارت نوشتن (رایتینگ)

برای اینکه حرفه‌‌ای به انگلیسی بنویسید، نیاز به تقویت مهارت نوشتاری (رایتینگ) دارید. بهترین روش‌های تقویت مهارت نوشتاری را در این بخش برای شما قرار داده‌ایم.

0/5 (0 نظر)