آموزشگاه زبان بوشهر

بهترین آموزشگاه زبان بوشهر کجاست⭐【آپدیت1402】✅

نویسنده مقاله :

بهترین آموزشگاه زبان بوشهر کجاست؟ جهت پاسخ به این سوال معیارهای مختلفی باید در نظر گرفته شود. قبل از آن بهتر است به سوالی که در ادامه می‌آید پاسخ دهیم.

چرا باید زبان دوم یاد بگیریم؟  حقیقت این است که در دنیای امروزی که به طور فزاینده‌ای به هم پیوسته و وابسته به یکدیگر است، مهارت در زبان‌های دیگر مهارتی حیاتی است که به شما این فرصت را می‌دهد تا با جهان به شیوه‌ای فوری‌تر و معنادارتر تعامل داشته باشید – چه در همسایگی‌تان یا هزاران کیلومتر دورتر – و شما را برای رقابت و موفقیت در اقتصاد جهانی آماده می کند.

مزایای یادگیری زبان دوم

 1. ارتباطات
 2. حرفه خود را ارتقا دهید
 3. مغز خود را تغذیه کنید.
 4. ارتباط خود را با فرهنگ های دیگر عمیق‌تر کنید.
 5. جهانگردی
 6. به منبع وصل شویدبه عنوان مثال، افراد مسلط به زبان های دیگر می توانند به عنوان شهروندان واقعی جهانی در اینترنت بچرخند، رسانه ها و سرگرمی های خارجی را استفاده و ارزیابی کنند.
 7. چند زبانی شوید
  یادگیری زبان دوم نه تنها مهارت‌های ارتباطی را بهبود می‌بخشد و واژگان را در زبان اول چند برابر می‌کند، بلکه تحقیقات نشان می‌دهد که انتخاب زبان‌های دیگر به ویژه در میان کودکان کار بسیار آسان‌تری می‌کند. با زبان، شبکه های مغزی جدیدی ایجاد می کنید که وقتی شروع به یادگیری زبان سوم می کنید بیش از پیش آماده می شوند.
 8. اعتماد به نفس خود را تقویت کنید
 9. تصمیم گیری خود را تقویت کنید
 10. چشم انداز به دست آورید
  همانطور که ما یک زبان و فرهنگ جدید را کشف می کنیم، طبیعتاً با آنچه آشناتر است مقایسه می کنیم. یادگیری در مورد فرهنگ دیگری، جنبه های فرهنگ خودمان را روشن می کند (چه مثبت و چه منفی) ممکن است قبلاً به آن توجه نکرده باشیم. ممکن است قدردانی بیشتری نسبت به آنچه دارید پیدا کنید، یا ممکن است تصمیم بگیرید که همه چیز را تغییر دهید!

بهترین آموزشگاه زبان بوشهر

5 راه برای تصمیم گیری درباره زبانی که باید یاد بگیرید

 1. درجه سختی زبان (Language Difficulty)همه زبان ها برابر نیستند.اگرچه هیچ کدام ساده نیستند، اما برخی از آنها نسبتا ساده ترین زبان ها برای یادگیری هستند.بعضی زبان‌ها زمان قابل توجهی برای دستیابی به سطح شایستگی بالاتر و سخت‌تر شدن نیاز دارند. یادگیری زبان زمان می برد و این چیزی نیست که در چند روز یا چند هفته اتفاق بیفتد. بهترین آموزشگاه زبان بوشهر
 2. در دسترس بودن منابع زبان
  آیا در شهر شما معلم خصوصی یا آموزشگاه زبان وجود دارد؟آیا در حال حاضر به راحتی می توانید کتاب ها و منابع را پیدا کنید؟
 3. جنبه فرهنگی و زبانی که مورد علاقه شماست
  آیا فرهنگ خاصی وجود دارد که شما را به یادگیری زبان مرتبط با آن ترغیب کند؟
 4. مهاجرت به خارج از کشور برای تحصیل، کار یا مهاجرت
  نحوه انتخاب زبان برای یادگیری یک کار خسته کننده است. با این حال، اگر مقصد خاصی داشته باشید، انتخاب آن آسان خواهد بود.
 5. فرصت های شغلی و کاری

تسلط بر زبان هرگز آسان نیست، اما مزایای مرتبط با آن، آن را به تلاشی ارزشمند تبدیل می کند.

نحوه انتخاب زبان و دلایل آن می تواند در درون شما نهفته باشد.

به همه سناریوها فکر کنید. مسیر شغلی آینده، علاقه و آرزوی شما
اگر به دقت اهمیت و در دسترس بودن هر زبان را بشکافید که مجذوب آن شده اید. در این صورت، واقعاً مشخص خواهد شد که کدام گزینه برای شما مناسب است.

بهترین آموزشگاه زبان بوشهر

معیارهای تعیین بهترین آموزشگاه زبان بوشهر

برای انتخاب بهترین آموزشگاه های زبان در سال 1402 چند فاکتور مهم در نظر گرفته شده است که در ذیل درجه اهمیت هر کدام را مشاهده می‌کنید

 1. دوره های طراحی شده : 30درصد
 2. کیفیت کار اساتید : 30 درصد
 3. امکانات آموزشی : 20 درصد
 4. نحوه مدیریت و برخورد پرسنل : 10 درصد
 5. در دسترس بودن : 10 درصد

برخی از مهم ترین ویژگی های یک آموزشگاه زبان در جدول زیر لیست شده است:

?‍? استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به کارآموزان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس ها داشته باشند.
?‍? استفاده از جدیدترین ابزارهای کمک آموزشی آموزشگاه ها باید در کلاس ها از جدیدترین و تکنولوژی های کمک آموزشی استفاده کنند.
? زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.
? ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.

کدام آموزشگاه زبان بوشهر بهتر است؟

در جواب این سوال می‌توان گفت بستگی زیادی به زبان مورد تقاضا و نوع آموزش مورد نظر شما دارد.
اگر به دنبال دوره های ترمیک هستید مراکز زبان پرشماری وجود دارد اما اگر می‌خواهید بصورت تخصصی و در کوتاه مدت به هدف برسید به لیست زیر توجه کنید

بهترین آموزشگاه زبان بوشهر

هر آموزشگاهی تبحر خاصی دارد. بر حسب نیاز خود بهترین آموزشگاه را انتخاب نمایید. 

بر اساس نظر زبان آموزان، وبسایت های معتبر و منابع معتبر علمی، موسسه زبان گاما در زمینه آموزش زبان انگلیسی (دوره های آیلتس) ، آموزش زبان آلمانی و آموزش زبان ترکی استانبولی در رتبه اول آموزشگاه های کل کشور قرار گرفته است. پس اگر متقاضی هر یک از این سه زبان هستید با آموزشگاه گاما تماس بگیرید و از جزئیات دوره ها مطلع شوید.

بهترین آموزشگاه زبان بوشهر

لیست آموزشگاه های زبان بوشهر

ردیف نام آموزشگاه آدرس تلفن
1 موسسه زبان گاما بوشهر بوشهر،خیابان باهنر،جنب کلینیک گلبرگ،پلاک 75 ۰۹۱۹۰۱۹۲۰۶۱
2 موسسه زبان های خارجی آریا بوشهر میدان قدس، خیابان سنگی، کوچه بوستان ۳۰ (اولین کوچه سمت راست) ۰۷۷۳۳۳۲۵۱۵۰
3 موسسه زبان ندای شکوه بوشهر بوشهر، پایگاه هوایی بوشهر، داخل پایگاه، روبروی بانک حکمت 09369394276
4 زبانسرا آنلاین بوشهر بوشهر میدان امام خمینی کوچه استانداری   ۰۷۷- ۳۱۴۱۰۰۰۰
5 آکادمی زبان آیندگان بوشهر بوشهر، خیابان سنگی، روبه رو استانداری، کوچه بوستان ۵ ۰۷۷-۳۳۵۳۳۱۶۵  –  ۰۷۷-۳۳۴۵۵۷۸۲

بهترین آموزشگاه زبان بوشهر

آموزشگاه زبان مشهد
بهترین آموزشگاه زبان بوشهر سال 1402

1- موسسه زبان گاما بوشهر برگزیده سال 1402

موسسه زبان گاما تنها موسسه ای است که با تمامی معیار های ما تطابق دارد و تنها موسسه ای می‌باشد که در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد بدون شک در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است.

1-اساتید : به طور کلی معیارها و ملاک هایی که موجب می‌شود تا این آموزشگاه ها به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور یا جهان شناخته شوند استفاده از تجارب اساتید برجسته و خوشنام در این زمینه می‌باشد.

2-دوره های تضمینی : آموزشهای ارائه شده در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در صورت شرکت در هر دوره حتما به هدف خود برسد و حتی اگر خود زبان آموز در این مسیر دچار مشکل شود باز هم به رایگان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت . این شعار در گاما باعث شده که در کمترین زمان ممکن متقاضی را به هدف برساند. به زبان خودمانی گاما دوره های آموزشی خود را تضمین میکند و اگر لازم باشد چندین بار شاگرد خود را به رایگان آموزش می‌دهد.

3-کلاس ها ترمیک و طولانی نیستند : تفاوت بسیار بزرگ گاما با سایر موسسات آموزشی زبان در نوع دوره های ارائه شده است به این صورت که در گاما دوره های ترمیک زبان ارائه نمی‌شود و دوره ها هدف گرا بوده و بصورت پکیج از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد.

📢 دوره آموزش زبان انگلیسی موسسه گاما 

دوره آموزش زبان انگلیسی گاما بصورت گروهی و فشرده برگزار می‌شود، در این دوره مهارت (speaking.& grammar) بصورت تخصصی و تکنیکی با شما کار می‌شود.

 • تعداد سطح  : 6 دوره
 • طول دوره هر سطح  : 1  و 3 هفته کاری
 • طول دوره پاسپورت 1 تا پاسپورت 6 👈🏻
 • حدودا 12 ماه کاری

📢 دوره های pass port موسسه گاما 

نام دوره طول دوره طول جلسه نام کتاب
کیک استارت 1 12 جلسه 2 ساعته English file( beginner)
کیک استارت 2 12 جلسه 2 ساعته English file(beginner)
پاسپورت 1 20 جلسه 2 ساعته English file (elementary)
پاسپورت 2 20 جلسه 2 ساعته English file (elementary)
پاسپورت 3 20 جلسه 2 ساعته English file (pre_ intermediate)
پاسپورت 4 20 جلسه 2 ساعته English file (pre_ intermediate)
پاسپورت 5 20 جلسه 2 ساعته English file (intermediate)
پاسپورت 6 20 جلسه 2 ساعته English file (intermediate)

آموزشگاه زبان گاما دوره های انگلیسی، آیلتس، ایتالیایی، ترکی استانبولی، فرانسه، آلمانی، عربی، اسپانیایی، روسی، چینی و … به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌نماید.

آموزشگاه زبان بوشهر

آموزشگاه زبان بوشهر
موسسه زبان های خارجی آریا بوشهر

2. موسسه زبان های خارجی آریا بوشهر

موسسه زبان های خارجی آریا با دریافت مجوز از اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان بوشهر در بخش بزرگسال و دریافت مجوز از اداره کل آموزش و پرورش استان بوشهر در بخش کودک و نوجوان (دخترانه و پسرانه) از سال 1389 آغاز به کار کرده است.

زبان های خارجی آریا از مهرماه 94 ضمن تغییر مدیریت، با مدیر عاملی آقای علی میری، مسیر موفقیت را با تغییر استراتژی بر پایه اصول مدیریت تحول گرا، به سمت تبدیل شدن به موسسه ای تخصصی و چند زبانه پیموده است.

تلاش برای فراهم کردن محیطی آرام و جذاب، رعایت اصول مشتری مداری، استفاده از جدیدترین متد های آموزشی برای سنین مختلف و بکارگیری اساتید مجرب همواره سر لوحه کار ما قرار دارد.

آریا ضمن تمرکز ویژه بر روی آموزش زبان انگلیسی، همواره موسسه ای قابل اعتماد برای زبان آموزان مشتاق به فراگیری زبان های غیر انگلیسی بوده است.

بهترین آموزشگاه زبان بوشهر

آموزشگاه زبان ندای شکوه بوشهر

3. موسسه زبان ندای شکوه بوشهر

آموزشگاه زبان انگلیسی ندای شکوه بوشهر، تنها نماینده رسمی سازمان زبان انگلیسی ندای شکوه تهران است. این موسسه با اساتید مجرب، دوره های تخصصی زبان انگلیسی KET ،Pet ،FCE ،CAE ،CPE ،TOEFL را برگزار می‌کند.

ندای شکوه با سیستم دانشگاهی خود، زبان آموزان مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد دانشگاه را در طول سال های تحصیلی به منظور استفاده از کتاب های دانشگاهی و درسی که در نظام جدید امری اجتناب ناپذیر است ، آماده می نماید و در پایان هر دوره زبان آموزان به یکی از دیپلم ها نایل خواهد شد…

بهترین آموزشگاه زبان بوشهر

4. زبانسرا بوشهر

موسسه فرهنگى آموزشى زبانسرا دات آی آر با حدود ۳ دهه سابقه درخشان در حوزه زبان انگليسى و ساير زبان هاى خارجى همواره تلاش نموده بهترين خدمات و سرويس هاى آموزشى را به زبان آموزان خود عرضه نمايد. موسسه فرهنگى آموزشى زبانسرا دات آی آر همواره سطح بالاى رضايت مندى مخاطبین خود را مديون تیم های خلاق، با تجربه و دلسوز خود در واحد های مدیریتی، اداری و آموزشی مى داند. اساتيد فرهيخته، توانمند و آشنا با جدیدترين متدهاى آموزشى روز دنيا، همراهانى مطمئن و دلسوز در مسير آموزش آنلاين زبان آموزان می باشند.

ارتباط موثر, خلاقيت هاى آموزشى, انضباط ادارى و تدريس جامع از ويژگى هاى منحصر به فرد اين عزيزان است. كادر ادارى موسسه نيز با پشتيبانى ۲۴ ساعته از لحظه ورود زبان آموزان تا زمان فارغ التحصيلى، گام به گام در مسير آموزرش ايشان را همراهى مى نمايند. پيگيرى امور آموزشى، پاسخگويى به موقع و سريع، ارايه مشاوره عمومی و تخصصی درخواستى و انجام سريع امور ادارى و ثبت نام از جمله ويژگى هاى اين عزيزان است. متقاضيان گرامى كه براى اولين بار با موسسه آشنا مى شوند و تقاضای شرکت در كلاس هاى آنلاين دارند، مى توانند از خدمت رايگان مشاوره و تعيين سطح برخوردار شوند. زبان آموزان با مراجعه به سايت و انتخاب گزينه تعيين سطح مى توانند سطح زبانى خود را محك زده و از اساتيد مجرب اين حوزه مشاوره بگيرند.

بهترین آموزشگاه زبان بوشهر

آموزشگاه زبان بوشهر
آکادمی زبان آیندگان بوشهر (ESP)

5. آکادمی زبان آیندگان بوشهر

آموزشگاه زبان آيندگان ESP بوشهر، دوره های آموزش زبان های انگلیسی، آلمانی، فرانسوی، ایتالیایی، روسی، عربی از سطح مقدماتی تا پیشرفته برای خردسالان، کودکان و بزرگسالان را برگزار می‌کند.

اینستاگرام آکادمی زبان آیندگان بوشهر

بهترین آموزشگاه زبان بوشهر

سوالات و نظرات خود را در ذیل همین مطلب با ما در میان بگذارید.

5/5 (1 نظر)
اشتراک گذاری در شبکه ای اجتماعی
مطالب پیشنهادی
لیستی از مطالبی که شاید شما بپسندید
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ و تلفن بوشهر
×