آموزشگاه های زبان مشهد

موسسه زبان گاما شعبه مشهد

 • 1-فرایند های سنجش کیفیت آموزش در گاما

  در این فرایند پس از آموزش هر مهارت، آزمون های شبیه سازی زیر نظر امتحان گیرنده اصلی آیلتس برگزار شده و زبان آموزان پیوسته در حال غربال می‌باشند.البته آزمون های کلاسی نیز بصورت هفتگی برگزار می‌شود.

  متقاضیانی که به هر دلیل در هر کدام از مراحل موفق به عبور از سد آزمون های داخلی نشوند جهت بازآموزی مجددا در آن مهارت شرکت داده خواهند شد.

 • 2-آزمون جامع شبیه سازی آیلتس در گامادر این آزمون که دقیقا مانند آیلتس IDP استرالیا برگزار می‌شود متقاضیان در شرایط شبیه سازی شده قرار گرفته و قبل از پرداخت هزینه آزمون نسبت به توانایی خود اطمینان پیدا می‌کنند.

موسسه زبان گاما شعبه مشهد

آموزشگاه آیلتس گاما مشهد
آموزشگاه آیلتس گاما مشهد

آیا در گاما با سطح پایین هم می‌توان برای آیلتس اقدام کرد؟

بله با شرکت در دوره کیک استارت موسسه گاما

سطح مبتدی
 1. این دوره ویژه افرادیست که پایه زبانی بسیار ضعیفی داشته و می‌خواهند در کمترین زمان مدرک آیلتس بگیرند.
 2. در این دوره طی ۲ ماه دانش زبان فرد به حدی می‌رسد که بتواند مثل بقیه افراد وارد دوره آیلتس شده و نمره لازم را کسب نمایند. لازم است بدانید این دوره ۲ ماهه خارج از دوره آیلتس می‌باشد.
سطح پیش آیلتس اگر قبلا کمی زبان خوندید ولی فراموش کردید، و حین صحبت زیاد مکث می‌کنید ولی توی بقیه ی مهارت ها اعتماد به نفس ندارید، احتمالا در سطح پیش آیلتس هستید. این دوره شامل دو بخش می‌باشد.

جلسه های ابتدایی از دوره  پیش آیلتس به ترمیم و تکمیل اطلاعات پایه و دانش عمومی زبان پرداخته و بیشتر شامل گرامر زبان انگلیسی به همراه افزایش دایره واژگان زبان آموزان می‌پردازد.

 

آیلتس نمره 5 اگر قبلا خودتون زبان خوندید و موقع صحبت جملات انگلیسی رو بدون مکث بیان می‌کنید، متنهای انگلیسی رو تقریبا درک می‌کنید و فیلم های انگلیسی زیاد می‌بینید، احتمالا شما در حد ورود به دوره  ایلتس ۵ هستید

تعداد جلسات  : ۳۰ جلسه ۲ ساعته

طول دوره : ۲ ماه و نیم کاری

مراحل ثبت نام در کلاس آیلتس گاما شعبه مشهد

 1. گرفتن وقت مصاحبه جهت تعیین سطح
 2. تعیین ساعت کلاس
 3. تکمیل فرم ثبت نام

 

برنامه کلاسهای آیلتس در مشهد

تماس مستقیم با کارشناس آیلتس : ۰۹۱۹۰۲۹۵۰۱۶

 

 

موسسه زبان گاما شعبه مشهد

موسسه زبان گاما شعبه مشهد

دوره فشرده آموزش زبان آلمانی : ۸ ماه (متد جدید اشتارتن ویا)

توجه داشته باشید این یک دوره فشرده می‌باشد و شامل آموزش آلمانی به صورت ۳ روز در هفته و هر جلسه ۳ ساعت می‌باشد. برای موفقیت در این دوره حتما باید شما وقت کافی برای مطالعه داشته باشید. در طی مسیر آموزش چندین مرحله آزمون نیز تعریف شده است که روند پیشرفت شما را مشخص می‌کند.

البته لازم به ذکر است آزمون گوته فقط در شهر تهران برگزار شده و هیچگونه شعبه ای در شهرستانها ندارد و موسسه گاما دوره های آزمون را در روش فشرده در مدت ۸ ماه و در حالت فوق فشرده در ۴ ماه  برگزار نموده و شما را برای آزمون تهران اماده می‌سازد.

برنامه کلاسهای زبان آلمانی مشهد

تماس مستقیم با کارشناس آلمانی ۰۹۱۹۰۲۹۴۸۰۵

 

 

آدرس شعبه گاما در مشهد :

مشهد نبش فلسطین ۸


۰۹۱۹۰۲۹۵۰۱۶

۰۹۱۹۰۲۹۴۸۰۵

4/5 (2 نظر)
موسسه گاما زبان گاما

‫6 دیدگاه ها

 1. با سلام موسسه گاما یکی از بهترین آموزشگاه های زبان ایران هستش در کلاس ایلتس اساتید اقای محسن رود معجنی,اقای عیسی شیبانی و استاد حمیدرضا اسماعیلی در تکالیف آزمون ها بسیار عالی عمل کردند با تشکر ار کادر مهربان موسسه گاما

 2. سلام بر همگی و موسسه فوق العاده گاما میخاستم تشکر کنم از اساتید اقای شایان تقوی و اقای پیمان عرفانی اساتید آیلتس که آزمون های خوبی گرفتند .با تشکر

 3. موسسه آموزشی گاما موسسه مطرح کشور در زمینه امتحانات و آموزشی در کشور هستش میخاستم از استاد آیلتس سجاد صالح آبادی تشکر کنم بابت تکالیفشون که خیلی به من کمک کرد.

 4. سلام بر همگی و موسسه خوب گاما من دانشجوی آیلتس هستم و میخاستم از استادم خانم نوشین عرب تشکر کنم بابت تکالیف و امتحانات هوبشون با تشکر ار کادر پشتیبانی گاما

 5. آموزشگاه گاما یکی از بهترین آموزشگاه های کشور هست و میخام از استاد آیتلس خوبم خانم بنفشه طهماسبی که خیلی خوب بودن تشکر کنم.

  1. از اینکه آموزشها و اساتید موسسه گاما رضایت شما را جلب کرده است خوشحالیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن و واتساپ مشهد..
×