آموزشگاه های زبان مشهد

موسسه زبان گاما شعبه مشهد

پرسنل موسسه گاما

اگر بدنبال آموزشگاه خوب برای یادگیری زبان در مشهد هستید. جای درستی آماده اید، ما تمام تلاش خود را می کنیم که بهترین آموزشهای زبان را به شما معرفی کنیم. فقط کافی ایست که نوع زبان خود برای یادگیری از لیست زیر انتخاب کنید.

موسسه زبان گاما شعبه مشهد

دوره های آموزش زبان انگلیسی مشهد

 

مراحل ثبت نام در کلاس آیلتس گاما شعبه مشهد

 1. گرفتن وقت مصاحبه جهت تعیین سطح
 2. تعیین ساعت کلاس
 3. تکمیل فرم ثبت نام

 

برنامه کلاسهای آیلتس در مشهد

تماس مستقیم با کارشناس آیلتس : ۰۹۱۹۰۲۹۵۰۱۶

 

برنامه کلاسهای زبان آلمانی مشهد

تماس مستقیم با کارشناس آلمانی ۰۹۱۹۰۲۹۴۸۰۵

 

 

 

آدرس شعبه گاما در مشهد :

مشهد نبش فلسطین ۸


۰۹۱۹۰۲۹۵۰۱۶

۰۹۱۹۰۲۹۴۸۰۵

 

آموزشگاه زبان گاما به عنوان یک مجموعه آموزشی و مشاوره ای در مشهد اغاز به کار نموده است. آموزشگاه زبان گاما شعبه مشهد در زمینه های کنکور، زبان های خارجه و اخذ پذیرش از دانشگاه های خارجی با مجوزهای رسمی و ثبت شده در وزارت علوم جمهوری اسلامی ایران، وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و وزارت آموزش و پرورش فعالیت می نماید.

 

موسسه زبان گاما یک مجموعه پیشرو بوده به گونه ای که دوره های برگزار شده اعتباری جهانی  داشته و این سطح از دوره های آموزشی برای زبان های مختلف تنها در گاما ارائه می‌گردد. در گاما شما فقط یکبار هزینه میکنید و تا همیشه حصول نتیجه مطلوب گاما در کنار شما خواد ماند. یعنی حتی اگر خود متقاضی در مسیر آموزش ها دچار ضعفی شود گاما فضای جبران آن را به صورت رایگان در اختیار متقاضی قرار خواهد داد. گاما صرفا یک مرکز آموزشی نیست گاما شروعی برای تصمیمات بزرگ است، آموزش هایی که مسیرهای جدید را پیش روی شما ایجاد می کند.

 

آموزشگاه زبان گاما در سراسر ایران دارای شعب مختلف است و برای انواع زبان های خارجی دارای دپارتمان مجزا می‌باشد.

لیست دوره ها درآموزشگاه زبان گاما شعبه مشهد

 

اول: دوره آمادگی IELTS

 

این روز‌ها کلمه آزمون آیلتس را بسیار در اطراف خود شنیده اید زیرا افراد زیادی علاقه به ادامه تحصیل در کشور‌های خارجی دارند و باید بتوانند به زبان انگلیسی صحبت کنند، دلیل پر طرفدار بودن این آزمون معتبر بودن آن است زیرا مدرک آن در بسیاری از کشور‌ها و دانشگاه ارزش دارد. آیلتس (IELTS) مخفف شده کلمه International English Language Testing System به معنای سیستم بین المللی آزمون زبان انگلیسی است و تحت نظارت سه سازمان دانشگاه کمبریج، شورای آموزشی بریتانیا و مرکز آیلتس IDP استرالیا مي‌باشد، طبق آمار در 110 کشور دنیا آزمون آیلتس برگزار می‌شود.

 

اين آزمون براي سنجيدن دانش زباني افرادي است كه قصد ادامه تحصيل، مهاجرت يا كار در كشور‌هايي كه زبانشان انگليسي است. نمره آزمون آيلتس بين 0  تا 9 است؛ نمره نهايي از ميانگين نمرات 4 بخشي كه در ادامه به آن اشاره خواهيم كرد بدست مي‌آيد.

 

دوم: دوره های عمومی زبان انگلیسی در آموزشگاه زبان گاما شعبه مشهد

 

بر خلاف زبانهای دیگر، زبان انگلیسی هیچ اصولی مبنی بر پوشش، جنسیت و توافق کلمات نداشته و مسلما یک سیستم دستور زبان ساده دارد. از دلایلی که زبان انگلیسی ساده‌ترین زبان برای یادگیری به شمار می‌رود، امکان انتخاب از میان منابع گسترده انگلیسی برای یادگیری از جمله برنامه‌های تلویزیونی، فیلم‌ها، موسیقی، پادکست‌ها، کتاب‌ها و وب سایت‌ها است.

 انگلیسی به عنوان یک زبان خارجی بیشترین آمار آموزش در جهان را دارد.

دوره های عمومی زبان انگلیسی در این آموزشگاه شامل 3 دوره می باشد که به صورت حضوری و آنلاین برگزار می گردد:

 

 دوره های مکالمه عمومی

 

در آموزشگاه زبان گاما شعبه مشهد روش آموزش در دوره های مکالمه عمومی به روش های به روز و کاربردی می باشد که بر پایه Task-Based Language Teachching است.

دوره های مکالمه عمومی با بهره گیری از سیستم تلفیقی American و British و با استفاده از مجموعه Haedway می باشد.

 

دوره های Situational speaking

 

این دوره برای تقویت مکالمه می باشد و برای کسانی که قصد مسافرت به کشور های خارجی و یا  کسانی که  یادگیری زبان انگلیسی برای انجام امور روزمره در مراحل اولیه مهاجرت را دارند مؤثر می باشد.

 

دوره های Stractere & speaking:

 

این دوره برای گفتگو و مکالمه پیشرفته برای افرادی که قصد شرکت در آزمون های بین المللی  و یا مهاجرت به کشورهای خارجی دارند و یا قصد افزایش مهارت گفتاری خود به زبان انگلیسی را دارند مناسب می باشد.

 

سوم: دوره های زبان آلمانی درآموزشگاه زبان گاما شعبه مشهد

 

عموم متقاضیان تحصیل یا مهاجرت به آلمان نیازمند مدارک B1 و یا B2 آزمون گوته در زبان آلمانی هستند و این یک شرط اساسی اخذ ویزای آلمان می‌باشد. شما نمی‌توانید آلمانی را یک شبه یاد بگیرید. ابتدا به یک مرور کلی در مورد زبان آلمانی نیاز دارید و بعد از آن باید کل موضوع را به دسته های کوچک تقسیم کنید.

دوره فشرده آموزش زبان آلمانی : ۸ ماه (متد جدید اشتارتن ویا)

توجه داشته باشید این یک دوره فشرده می‌باشد و شامل آموزش آلمانی به صورت ۳ روز در هفته و هر جلسه ۳ ساعت می‌باشد. برای موفقیت در این دوره حتما باید شما وقت کافی برای مطالعه داشته باشید. در طی مسیر آموزش چندین مرحله آزمون نیز تعریف شده است که روند پیشرفت شما را مشخص می‌کند.

البته لازم به ذکر است آزمون گوته فقط در شهر مشهد برگزار شده و هیچگونه شعبه ای در شهرستانها ندارد و موسسه گاما دوره های آزمون را در روش فشرده در مدت ۸ ماه و در حالت فوق فشرده در ۴ ماه برگزار نموده و شما را برای آزمون مشهد آماده می‌سازد.

 

چهارم: دوره زبان ترکی استانبولی در آموزشگاه زبان گاما شعبه مشهد 

 

یادگیری زبان ترکی استانبولی متقاضیان زیادی دارد که هرکدام هدف مطلوب خود را دنبال می‌کنند. یادگیری زبان ترکی استانبولی برای روزمره،  این دوره ها برای کسانیست که میخواهند در محیط واقعی کشور ترکیه بتوانند گلیم خود را از اب بیرون کشیده و نیاز های روزمره را بدون حضور مترجم انجام دهند. 

برای مدرک ( تومر ، یوس ، آلس، TYS )در صورتی که شما باید مدرک زبان تومر به ارگان یا نهادی ارایه دهید وارد این دوره های تخصصی شوید.

 

دوره کاربردی زبان ترکی استانبولی – روزمره A1

 

این دوره پرطرفدارترین دوره ارائه شده در دپارتمان ترکی استانبولی جنوب بوده و اکثر متقاضیان به سمت این دوره کشیده می‌شوند.

افرادی که قصد مهاجرت، تحصیل و ایجاد کسب و کار در ترکیه را دارند در این دوره شرکت می‌کنند.

هدف دوره کاربردی یادگیری زبان در کوتاه مدت خواهد بود به گونه ای که افراد بتوانند در کوتاه مدت ارتباط برقرار کرده  و نیازهای اولیه محیطی خود را رفع نمایند.

دوره کاربردی به آموزش همزمان هر چهار مهارت اصلی (خواندن – نوشتن – گوش دادن – صحبت کردن ) پرداخته و آموزه های آن محدود به کتاب های آکادمیک نیست.

 

دوره ترمیک زبان ترکی استانبولی – مدرک تومر

 

آموزش زبان ترکی استانبولی از مقدماتی تا پیشرفته با استانداردهای تومر دانشگاه آنکارا
در این دوره بیشتر  تمرکز مدرس بر روی متن کتاب بوده و آموزش زبان در یک ساختار آکادمیک پیش خواهد رفت.دوره های ترمیک به افرادی که در طولانی مدت بخواهند به فراگیری این زبان بپردازند کمک شایانی خواهد نمود.

 

پنجم: دوره زبان چینی در آموزشگاه زبان گاما شعبه مشهد 

 

سختی زبان چینی بیشتر به بحث نوشتار و یادگیری حروف خنزه مربوط بوده که برای راحتی کار، آموزش خواندن و مکالمه از خط پینین که مشابه حروف انگلیسی است استفاده می‌شود و هشتاد درصد یادگیری را ساده تر می‌نماید. زبان چینی در طول گذر زمان دارای دو نوع نوشتار بوده است: چینی کلاسیک و چینی ساده.

 

این آموزشگاه ۳ نوع دوره برای آموزش زبان چینی برگزار می‌کند که عبارتند از:

 

دوره ترمیک زبان چینی:

 

دوره‌های ترمیک برای افرادی که در طولانی مدت بخواهند به فراگیری این زبان بپردازند مناسب است.

 

دوره کاربردی زبان چینی:

 

هدف دوره کاربردی یادگیری زبان در کوتاه مدت خواهد بود و همزمان به هر چهار مهارت اصلی (خواندن، نوشتن، گوش دادن، صحبت کردن) می‌پردازد.

 

دوره محاوره:

 

مکالمه حتی بدون کسب مهارت نوشتاری (که بسیار مشکل و طاقت فرساست) به گونه‌ای که زبان آموز قادر به مکالمه روان با تاکید بر بُعد تجاری و بازرگانی این زبان باشد.

 

ششم: دوره زبان روسی در آموزشگاه زبان گاما شعبه مشهد

 

علاقه‌مندان به زبان روسی با یادگیری آن رزومه کاری بهتری خواهند داشت و چیز‌های جدیدی یاد می‌گیرند. می‌توانند با مردم این کشور ارتباط برقرار کرده و با آنها صحبت کنند، درمورد تاریخ و فرهنگشان اطلاعات بگیرند و با خیال راحت به هرجایی از این کشور سفر کنند و لذت ببرند؛ همچنین می‌توانند با آموزش زبان روسی در این کشور ادامه تحصیل داده و مشغول به کار شوند.

 

هفتم: دوره های زبان فرانسه در آموزشگاه زبان گاما شعبه مشهد

 

زبان فرانسه به عنوان یک زبان آهنگین و زیبا در کنار گستردگی منابع علمی که به این زبان تالیف شده است یکی از پرمتقاضی ترین زبان های جهان می‌باشد. تدریس زبان فرانسه در مشهد، توسط یکی از بهترین و مجرب‌ترین تیم‌های تدریس، از سطوح ابتدایی تا آمادگی آزمون‌های TEF,TCF,TEFAQ,TCFAQ انجام می‌شود.

 

شما با شرکت در کلاس‌های آموزش زبان فرانسه گاما در مدت زمان 10 الی 11 ماه می‌توانید با تسلط کافی در آزمون B1 جهت ارائه به سفارت شرکت نموده و در آن موفق شوید؛ این دوره که به عنوان دوره طلایی گاما شناخته می‌شود و بصورت سه جلسه سه ساعته در هفته ارائه خواهد شد.

 

طول دوره‌های زبان فرانسه گاما طبق کتاب EDITO

 

دوره‌های آموزش زبان فرانسه گاما به صورت آنلاین (در پلتفرم ادوبی کانکت)، فشرده و گروهی برگزار می‌شوند.

آموزش زبان فرانسه بر اساس کتاب ادیتو بوده و ۳ جلسه ۳ ساعته در هفته برگزار می‌شود.

آموزش زبان فرانسه دارای سه سطح می‌باشد که عبارتند از:

 

سطح A1: شامل دو دسته A1.1 و A1.2 است و آموزش بر اساس کتاب ادیتو A1 است.

A1.1: بیست جلسه 3 ساعته

A1.2: بیست جلسه 3 ساعته

 

سطح A2: شامل دو دسته A2.2 و A2.1 است و آموزش بر اساس کتاب ادیتو A2 است.

A2.1: بیست جلسه 3 ساعته

A2.2: بیست جلسه 3 ساعته

 

سطح B1: شامل دو دسته B1.1 و B1.2 است و آموزش بر اساس کتاب ادیتو B1 است.

B!.1: بیست جلسه 3 ساعته

B2.2: بیست جلسه 3 ساعته

 

لازم به ذکر است در پایان دوره هر سطح، آزمون پایان ترم برگزار می‌شود.

 

هشتم: دوره زبان ایتالیایی در آموزشگاه زبان گاما شعبه مشهد

 

زبان ایتالیایی آهنگین ترین زبان در بین همه‌ی زبان های دنیا می‌باشد. ایتالیایی زبان دانته آلیگری، شاعر «کمدی الهی» است. ایتالیا کشور Bel pease (سرزمین زیبا) ، کشور عاشقان پنیر موتزارلا، کشور ماکارونی و پیتزا، کشور برج کج پیزا (به ایتالیایی Pisa) و … می‌باشد.

 

دوره های زبان ایتالیایی گاما؛ بهترین آموزشگاه زبان ایتالیایی مشهد

 

مجموعه آموزشی گاما برای اولین بار اقدام به طراحی و ارایه دوره های تخصصی زبان ایتالیایی در جنوب کشور نموده است.

طراحی این دوره ها به گونه ایست که تمام نیازها متقاضیان را در بر گرفته و رضایت همه علاقه مندان را جلب نماید.

 1.  دوره فشرده آمادگی آزمون سفارت (استرنی) تا سطج B1 در 8 ماه
 2. دوره مکالمه زبان ایتالیایی در ۳ ماه
 3.  

نهم: دوره زبان گرجی در آموزشگاه زبان گاما شعبه مشهد

 

موسسه گاما به عنوان یک مجموعه آموزشی پیشرو برای اولین بار در شهر مشهد اقدام به راه اندازی زبان گرجی نموده است. این دوره با عنوان دوره کاربردی زبان گرجی در مدت ۳ ماه متقاضیان را به حدی میرساند که نیازهای اولیه خود را مرتفع نمایند. دوره فشرده زبان گرجی در موسسه گاما نیز در مدت یک ماه و نیم برای افرادی که محدودیت زمانی دارند ارایه میشود.

 

دهم: دوره آموزشی زبان چک در آموزشگاه زبان گاما شعبه مشهد

کشور چک به دلیل داشتن دانشگاهای قدرتمندی چون چارلز یک مقصد بسیار معتبر در جهت تحصیل ایرانیان میباشد.

 

دوره کاربردی زبان چک در موسسه گاما:

 

این دوره ویژه افرادیست که قصد مهاجرت ، اقامت ، تحصیل و یا راه اندازی کسب و کار در کشور چک دارند.هدف از این دوره آماده سازی متقاضی برای شرایط محیطی کشور چک میباشد. متقاضیانی که قصد استفاده از سیستم تحصیل رایگان در کشو چک را دارند ابتدا یک دوره ۳  ماهه زبان چکی را در موسسه گاما گذرانده  سپس وارد دوره مقدماتی پزشکی در کشور چک میشوند و در صورت موفقیت در امتحان نهایی که در دانشگاهای چک انجام میگیرد  بصورت رایگان وارد دانشگاهای کشور چک خواهند شد.

3.5/5 (4 نظر)

‫13 دیدگاه ها

 1. با سلام موسسه گاما یکی از بهترین آموزشگاه های زبان ایران هستش در کلاس ایلتس اساتید اقای محسن رود معجنی,اقای عیسی شیبانی و استاد حمیدرضا اسماعیلی در تکالیف آزمون ها بسیار عالی عمل کردند با تشکر ار کادر مهربان موسسه گاما

 2. سلام بر همگی و موسسه فوق العاده گاما میخاستم تشکر کنم از اساتید اقای شایان تقوی و اقای پیمان عرفانی اساتید آیلتس که آزمون های خوبی گرفتند .با تشکر

 3. موسسه آموزشی گاما موسسه مطرح کشور در زمینه امتحانات و آموزشی در کشور هستش میخاستم از استاد آیلتس سجاد صالح آبادی تشکر کنم بابت تکالیفشون که خیلی به من کمک کرد.

  1. میخواستم از استاد خوبم خانم شاه طهماسبی تشکر کنم . تدریس ایشان بسیار عالی است

 4. سلام بر همگی و موسسه خوب گاما من دانشجوی آیلتس هستم و میخاستم از استادم خانم نوشین عرب تشکر کنم بابت تکالیف و امتحانات هوبشون با تشکر ار کادر پشتیبانی گاما

 5. آموزشگاه گاما یکی از بهترین آموزشگاه های کشور هست و میخام از استاد آیتلس خوبم خانم بنفشه طهماسبی که خیلی خوب بودن تشکر کنم.

  1. از اینکه آموزشها و اساتید موسسه گاما رضایت شما را جلب کرده است خوشحالیم

 6. با سلام و خسته نباشید خدمت کادر پشتیبانی خوب گاما.البته که موسسه گاما نیاز به تعریف ندارد و نخواهد هم داشت.اساتید آیتلس خانم مینا لشکری
  و خانم فرزانه رمضان زاده در زمینه آیتلس عالی هستند.تکالیف خیلی خوب آزمون های خیلی خوب و به جا.

  1. سلام از استاد خوبم خانم بنفشه شاه طهماسبی بابت تدریس خوب و تمرینات منظم برای آمادگی ایلیس متشکرم

  2. سلام ببخشید میشه لطفا در مورد متد تدریس و اینکه چه تفاوتی با سایر آموزشگاه های زبان دارند توضیح بدید. ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تلفن و واتساپ مشهد..
×
خانم مهدی نیا مشهد (آیلتس) Whatsapp chat
خانم سرادار مشهد (آلمانی ترکی چینی ..) Whatsapp chat
2 +