بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران | دوره فشرده مکالمه ۳ ماهه

(تاریخ: ۱۳۹۸/۰۳/۱۹)

چرا با این همه کلاس زبان هنوز نمیتوانیم درست انگلیسی صحبت کنیم؟

در سالیان گذشته شیوه آموزشی زبان در ایران، بهره گیری از کتبی بود که در آن تمام متن به زبان انگلیسی و زبان آموز مدام در حال ترجمه آن بود.این سبک اموزش فقط یکی از مهارتهای چهارگانه یعنی خواندن (Reading) را تقویت مینماید و طبق تجربه همگی ما فرد به هنگام صحبت کردن بسیار ضعیف عمل کرده گویی هیچ آموزشی از این زبان را ندیده!!

روش جدید مکالمه انگلیسی چه میگوید؟

اما در ۲ سال اخیر با معرفی کتاب مدرن سبک جدید آموزش زبان انگلیسی شکل گرفته است.در این سبک کتاب آموزشی به زبان فارسی بوده و زبان آموز شروع به تبدیل و ترجمه متن آن به زبان انگلیسی مینماید. یعنی بدون اینکه متوجه شود شروع به یادگیری و تقویت هنر مکالمه خود میکند.البته در طول سیر پیشرفت کتاب قواعد نیز بصورت کامل قرار داده شده است..
دوره های مکالمه زبان انگلیسی موسسه گاما با بهره گیری از این نسل جدید کتب اموزشی  برگزار میشود.

 

کلاس چت انگلیسی تهران در گاما، چرا؟

استاد خجندی بهترین مدرس دوره های مکالمه تهران در موسسه گاما تدریس میکند.

مدرسی که حضورش در هر نهاد آموزشی ضمانتیست بر یک خروجی قدرتمند

 

 

در گاما تضمینی پس از سه دوره انگلیسی صحبت کنید!!!

موسسه گاما به عنوان یک مجموعه پیشتاز در زمینه آموزش های نوین زبان در  تهران اولین مجموعه ای است که از این سبک آموزشی بهره میبرد و زبان آموزان پس از گذشت نهایتا سه ماه از شروع کلاس به حدی خواهند رسید که بتوانند کارها و ارتباطات خود را در یک محیط انگلیسی زبان انجام دهند.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتر و زمانبندی کلاس ها 
تماس بگیرید

موسسه گاما

تماس بگیرید:
میرداماد
۰۲۱۹۱۰۰۲۳۴۹

 

 

بهترین کلاس مکالمه زبان انگلیسی در تهران کلاس مکالمه زبان انگلیسی سفیرکلاس مکالمه زبان انگلیسی مختلطکلاس مکالمه زبان انگلیسی خوب کلاس مکالمه فشرده زبان انگلیسی آموزشگاه زبان انگلیسی فقط مکالمه  دوره فشرده زبان انگلیسی کرج

5/5 ( 1 بازدید )
avatar
  Subscribe  
Notify of