آموزشگاه آیلتس در بندرعباس

بهترین آموزشگاه آیلتس بندرعباس: آنلاین، 100% تضمینی + جدول دوره

نویسنده مقاله :

اگر به دنبال یادگیری زبان انگلیسی در بهترین آموزشگاه آیلتس بندرعباس هستید با ما همراه باشید.

در سالیان گذشته شیوه آموزشی زبان در ایران، بهره گیری از کتبی بود که در آن تمام متن به زبان انگلیسی و زبان آموز مدام در حال ترجمه آن بود. این سبک آموزش فقط یکی از مهارتهای چهارگانه یعنی خواندن (Reading) را تقویت می‌نماید و طبق تجربه همگی ما فرد به هنگام صحبت کردن بسیار ضعیف عمل کرده گویی هیچ آموزشی از این زبان را ندیده!!

برخی از مهم ترین ویژگی های یک آموزشگاه زبان در جدول زیر لیست شده است:

✅ استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به کارآموزان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس ها داشته باشند.
✅ استفاده از جدیدترین ابزارهای کمک آموزشی آموزشگاه ها باید در کلاس ها از جدیدترین و تکنولوژی های کمک آموزشی استفاده کنند.
⏳ زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.
✅ ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.
آموزشگاه زبان در شیراز
مزایای یادگیری زبان انگلیسی

مزایای یادگیری زبان انگلیسی

1. بهبود حافظه
این یک واقعیت است که صرف نظر از سن یک فرد، یادگیری زبان دوم عملکرد مغز را بهبود می‌بخشد. هر مغز با افزایش سن تغییر می‌کند، اما مطالعات موردی انجام شده نشان می‌دهد افرادی که بیش از یک زبان می‌دانند، دامنه توجه بیشتری دارند و در تست‌های توجه بهتر عمل می‌کنند.

2. مهارت های گوش دادن را بهبود می‌بخشد

زیرا یادگیری زبان انگلیسی فعالیت مغز شما را حفظ می کند، به خصوص زمانی که معلمان از بازی های قافیه در کلاس استفاده می کنند. هنگامی که دانش آموزان از این دستورات پیروی می کنند، گوش دادن خود را بهبود می بخشند که در تمام زمینه های زندگی آنها ادغام می شود.

3. افزایش آموزش

بسیاری از دانشگاه های معتبر جهان در کشورهایی مانند ایالات متحده آمریکا، انگلستان و استرالیا واقع شده اند. برای کسب موقعیت در یکی از این دانشگاه های معتبر، خواندن، نوشتن و گوش دادن به زبان انگلیسی بسیار مهم است. فرصت های مدرک در این موسسات زمانی در دسترس خواهند بود که در مرحله پیشرفته زبان انگلیسی باشید که به نوبه خود احتمالاً شغل شما را بهبود می بخشد.

4. فرصت های شغلی بهتر

پس از یادگیری زبان انگلیسی، درهای فرصت شغلی به روی شما باز می‌شود. فرصت های شغلی بهتر به نوبه خود تأثیری بر افزایش حقوق می گذارد. افراد انگلیسی زبان در شرکت های جهانی تقاضای زیادی دارند. همچنین ممکن است فرصت ها را در شرکت فعلی شما افزایش دهد. تقریباً نیمی از وب سایت های تجاری جهان نیز به زبان انگلیسی نوشته شده اند. انگلیسی زبان علم، هوانوردی، کامپیوتر، دیپلماسی و گردشگری است.

5. فرصت های سفر را افزایش می دهد

هنگامی که بتوانید انگلیسی صحبت کنید، فرصت های سفر شما نه تنها با اعتماد به نفس بیشتر آسان تر می شود، بلکه خواهید دید که می توانید بیشتر سفر کنید. و این به نوبه خود ذهن را وسعت می بخشد! درک و احترام به فرهنگ های مختلف نیز آشکارتر می شود. حتی اگر در کشوری هستید که زبان انگلیسی در آن زبان رسمی نیست، به احتمال زیاد انگلیسی همچنان به عنوان ابزاری برای برقراری ارتباط استفاده خواهد شد.

6. فرصت های سرگرمی را گسترش دهید

به طور کلی، انگلیسی زبان رسمی هنر و دنیای رسانه است. هالیوود بزرگترین صنعت سینمای جهان است که به زبان انگلیسی فیلم تولید می‌کند. همیشه بهتر است از یک اثر هنری بین المللی به زبان اصلی آن قدردانی کنیم. یادگیری زبان انگلیسی به شما این امکان را می دهد که زیرنویس را کنار بگذارید.

7. در یادگیری زبان های دیگر کمک می کند

انگلیسی با الفبای ساده اش یکی از آسان ترین زبان ها برای یادگیری است. و به محض تسلط بر زبان انگلیسی، توانایی ها و تمرین هایی را خواهید داشت که قبلاً نداشتید. این مهارت ها به هر زبان دیگری که یاد بگیرید منتقل می شود.

موسسه گاما،بزرگترین مجموعه آیلتس جنوب

تدریس آیلتس در شهر بندرعباس نیز بصورت گسترده انجام می‌شود.
مدرسانی که در شهر بندرعباس  و مجموعه آیلتس جنوب کشور تدریس آیلتس را بسیار قدرتمند و با خروجی بسیار عالی انجام می‌دهند 

جدول کلاسی و دوره های آنلاین آموزشگاه آیلتس گاما بندرعباس

چرا گاما بزرگترین و معتبرترین آموزشگاه آیلتس بندرعباس و جنوب کشور است؟


1- مدرسین گاما

  • دارای کارنامه قبولی بالای ۹۵ درصد شاگردان در آیلتس ۷ و ۱۰۰ درصد در آیلتس ۶ هستند.
  • دارای مدرک فوق لیسانس و دکترا  از دانشگاهای داخلی و خارجی می‌باشند.
  • نویسنده کتبی هستد که در سراسر ایران به عنوان منابع آیلتس مورد استفاده قرار می‌گیرد
  •  در بخش مکالمه مدرسان حاضر متولد کشور استرالیا و شهر سیدنی بوده که لهجه و قدرت بیان شمار را کالیبره خواهد کرد
  • دارای مدرک رسمی با نمره  ۸٫۵ آکادمیک بوده و سالها سابقه تدریس آن را دارند

2-دوره های طراحی شده گاما
قبل از شرکت در هر دوره دانش زبانی فرد در مصاحبه تخصصی تعیین شده و سپس با توجه به آن نسبت به شرکت در دوره ای متناسب راهنمایی خواهد شد.
پکیج کامل گاما برای آیلتس  به دو بخش اصلی تقسیم میشود .

  • تقویت پایه زبان:  جلسه های ابتدایی از دوره آیلتس به ترمیم و تکمیل اطلاعات پایه و دانش عمومی زبان پرداخته و بیشتر شامل گرامر زبان انگلیسی به همراه افزایش دایره واژگان زبان آموزان میپردازد
  •   مهارت های چهارگانه : بخش دوم از این دوره آموزشی بر روی مهارت های ازمون آیلتس شامل Reading ، Writing ، Listening ، Speaking خواهد پرداخت.

بر اساس این دو بخش سه نوع دوره برنزی نقره ای و طلایی خود را بر اساس محدودیت زمانی زبان‌آموزان تعریف نموده است

پکیج برنزی: 80جلسه

شامل 25 جلسه پایه، 50 جلسه تکنیکال، 5 جلسه ماک تست و کارگاه رفع اشکال

 پکیج نقره ای: 95 جلسه

شامل 35 جلسه پایه + 50 جلسه تکنیکال + 10 جلسه ماک تست (آزمون آزمایشی) و کارگاه رفع اشکال که در مدت 9 ماه ارائه خواهد شد.

پکیج طلایی : 60جلسه

شامل 20 جلسه پایه + 40 جلسه مهارت تکنیکال که در مدت چهار ماه و بیست روز بصورت نیمه خصوصی و ویژه ارائه می‌شود.

3-فرایند های سنجش کیفیت آموزش در گاما

در این فرایند پس از آموزش هر مهارت، آزمون های شبیه سازی زیر نظر امتحان گیرنده اصلی آیلتس برگزار شده و زبان آموزان پیوسته در حال غربال می‌باشند. البته آزمون های کلاسی نیز بصورت هفتگی برگزار می‌شود.
متقاضیانی که به هر دلیل در هر کدام از مراحل موفق به عبور از سد آزمون های داخلی نشوند جهت بازآموزی مجددا در آن مهارت شرکت داده خواهند شد.

4-آزمون جامع شبیه سازی آیلتس در گاما
در این آزمون که دقیقا مانند آیلتس IDP استرالیا برگزار می‌شود متقاضیان در شرایط شبیه سازی شده قرار گرفته و قبل از پرداخت هزینه آزمون نسبت به توانایی خود اطمینان پیدا می‌کنند.

توجه :
امکان ثبت نام در هر کدام ۴ مهارت اصلی(خواندن- نوشتن- گوش دادن- صحبت کردن) بصورت مجزا وجود دارد..

تماس با دپارتمان آیلتس جنوب 

خلدبرین
07136475292

معالی آباد
07191002348

بهترین آموزشگاه آیلتس بندرعباس: آنلاین، 100% تضمینی + جدول دوره

بهترین آموزشگاه آیلتس بندرعباس: آنلاین، 100% تضمینی + جدول دوره

بهترین آموزشگاه آیلتس بندرعباس: آنلاین، 100% تضمینی + جدول دوره

کارگاه های تخصصی  آیلتس ( IELTS Workshop) 

افزایش نمره آیلتس در هر مهارت کاری زمانبر بوده و نیاز به تمرین بسیار دارد(بطور میانگین هر یک نمره آیلتس، دو ماه تمرین )

 حال فکر کنید شما فقط در یک یا دو روز بتوانید یک نمره به یک مهارت خود بیافزایید!!

شاید این کار کمی اغراق آمیز به نظر برسد اما اگر مدرس شما یک امتحان گیرنده رسمی آزمون آیلتس باشد این حقیقتی است قابل تامل.
با توجه به تکنیکال بودن آزمون آیلتس اگر متقاضی نسبت به تیپ سوالات مطرح شده تسلط پیدا نماید و نحوه پاسخ را با شناخت قبلی مدیریت نماید میتواند نمره قبلی خود را براحتی بهبود دهد.
البته لازم به ذکر است که متقاضی باید قبل از این کارگاه ها دوره های آیلتس را سپری نموده یا دانشی زمینه ای از آیلتس را داشته باشد

کارگاه تخصصی  Writing-Task1- Academic در دو روز

ساختار بندی مربوط به TASK-1 را برای متقاضیان آکادمیک تشریح  خواهیم نمود به نحوی که بتوانید در حداقل زمان، بیشترین پیشرفت را در مهارت تجربه کنید.  ساختار بندی کلی، گرامر و لفات مورد نیاز تشریح شده و سپس  تکنیک های اساسی افزایش نمره شامل تکنیک های اعداد، زمان، روند ها و مقایسه ها مطرح خواهد شد و در نهایت به  تفسیر نمودارهای دو و سه خطی خواهیم پرداخت.
طول دوره : دو روز و هر روز 9 ساعت
هزینه : 290 هزار تومان

کارگاه تخصصی  Reading در یک روز

در این کارگاه تیپهای مختلف سوالات بررسی،  تکنیکهای پیشرفت در این مهارت  و نحوه موثر پاسخگویی به سوالات مطرح شده و سپس  رایج ترین اشتباهات تکنیکی در مهارت reading بررسی خواهد شد.

طول دوره : یک روز 9 ساعت

هزینه : 190 هزار تومان

کارگاه تخصصی Writing-Essay Types: 

زبان آموز با انواع Essay که در آزمون با آن مواجه خواهد شد آشنا شده  و در هر نوع از Essay، نکات کلیدی و نحوه ایجاد ساختار را خواهد اموخت

آموزش دقیق کلیدی ترین نکات نوشتن یک پاراگراف ،  آموزش جزء به جزء اجزای یک  WRITING TASK2، آموزش با جزئیات 4 نوع سوال رایج در IELTS و نحوه دقیق نوشتن آنها و مثالهای متنوع در این کارگاه مطرح میشود

طول دوره : یک روز 9 ساعت

هزینه : 190 هزار تومان

 کارگاه تخصصی  Writing-Task1- General Training  یک روزه

در این کارگاه با انواع نامه ها آشنا خواهید شد و  ساختار و نحوه نوشتن نامه های رسمی و غیر رسمی را خواهید شناخت و در نهایت اصطلاحات بسیار کاربردی در نامه نویسی  IELTS  ، از طریق تکنیک  جمله نویسی سیکلی آموزش داده خواهد شد.

طول دوره : یک روز 9 ساعت

هزینه : 190 هزار تومان
– کارگاه تخصصی Writing-Task2: 

یکی از سخت ترین بخش های آزمون آیلتس در طی سه روز تحلیل شده و متقاضی 150 اصطلاح فوق العاده کاربردی را خواهد آموخت و ابزارهای ضروری writing برای بهبود coherenceداده میشود

یادگیری تمام اصطلاحات و ایده های موجود برای تاپیک های بسیار رایج و همچنین  استفاده از متد سیکلی لغات و جمله نویسی از دیگر بخش های این کارگاه می‌باشد.

تماس با بخش کارگاه های آیلتس بندرعباس 

07136476676

نحوه ثبت نام و تاریخ برگزاری آزمون آیلتس IELTS در بندرعباس

آزمون آیلتس در بندرعباس برگزار نمی شود.جهت اطلاع از نزدیکترین شهرهای برگزاری آزمون آیلتس به وبسایت ایرسافام مراجعه نمایید.

آزمون آیلتس

نمره بندی این آزمون از ۰ تا ۹ سطح را شامل می‌شود که نمرهٔ قبولی برای آزمون وجود ندارد اما به طور معمول سطح ۵ نمرهٔ متوسط و ۶ به بالا خوب تلقی می‌شود.

آزمون آیلتس از ۴ بخش شنیدار، خواندن، نوشتن و مکالمه تشکیل شده‌است. کل آزمون دارای دو گونه آکادمیک و عمومی است که گونهٔ آکادمیک مشکل تر بوده و همین آزمون است که برای ورود به دانشگاه‌ها مورد نیاز می‌باشد.

فرایند برگزاری آزمون آیلتس

در روز امتحان ابتدا به سوالات Listening سپس به سوالات Reading و بعد به سوالات Writing پاسخ خواهید داد. تاریخ و ساعت برگزاری بخش Speaking در روز امتحان به شرکت کنندگان اعلام می‌شود و معمولاً امتحان Speaking از عصر روز امتحان شروع شده و به مدت ۵ روز ادامه می‌یابد. داوطلبانی که از شهرهای دیگر به محل برگزاری آزمون می‌آیند، برای امتحان Speaking در اولویت هستند و باید در هنگام ثبت نام، اسم خود را در لیستی جداگانه به ثبت برسانند. تمامی مراحل کتبی امتحان باید با مداد نوشته شود و داوطلبان اجازه استفاده از خودنویس یا خودکار را در هیچ مرحله‌ای از امتحان کتبی ندارند.

اعلام نتایج آزمون آیلتس

نتایج امتحان IELTS دو هفته پس از پایان یافتن آزمون Speaking اعلام خواهد شد و کارنامه فقط به شخص امتحان دهنده داده می‌شود.

نحوه ثبت نام در آزمون آیلتس بندرعباس

جهت شرکت در آزمون آیلتس اصلی به وبسایت ایرسافام مراجعه نمایید. تمام فرایند پرداخت و دریافت مجوز ورود به آزمون به‌ صورت اینترنتی انجام خواهد گرفت.

تماس با دپارتمان آیلتس جنوب 

خلدبرین
07136475292

معالی آباد
07191002348

0/5 (0 نظر)
اشتراک گذاری در شبکه ای اجتماعی
مطالب پیشنهادی
لیستی از مطالبی که شاید شما بپسندید
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

سوالی دارید؟از ما بپرسید(آیلتس)
×