بهترین کلاس کنکور شیراز کجاست؟

نویسنده مقاله :

راههای زیادی برای قبولی پزشکی دندانپزشکی حقوق و .. در بهترین دانشگاهها وجود دارد اما فرصت 12 ماهه یک پشت کنکوری مجال این نیست که با آزمون و خطا بهترین روشی که مطابق با عادات خود هسترا پیدا کند.

بطور کلی همگان در ذهن خود از یک قبولی رشته پزشکی انتظار دارند، نسبت به سایر داوطلبان عقب مانده از گردنه قبولی، داوطلبی باهوش تر، درس خوان تر، معدل بالا و از بهترین مدارس باشند، اما به هرکس تمایل داشته باشدبا قاطعیت و جرات تمام میتوان اثبات کرد که داوطلبانی هستند که علیرغم معدل بالا، سطح مالی متوسط یا ضعیف،  با توکل به خداوند و تکیه بر تلاش و پشتکار خود، توانستند در بهترین و پررقابت ترین رشته ها قبول شوند.

 

ابزارهای مهم قبولی در کنکور پزشکی شیراز:

  •  برنامه ریزی
  • همراهی یک راه بلد و مشاور با شما
  • مرور
  • تست زنی
  • جمع بندی

 

کنکور تغییر کرده!!

سال تحصیلی جدید در حالی شروع می شود که در نظام آموزشی تغییراتی بوجود آمده  این در حالی است که متاسفانه شاهدیم استان فارس و شهر شیراز طی سالهای اخیر، دربین رتبه های برتر کنکور سراسری جایگاه مناسبی را نداشته است. اما ما معتقدیم استفاده از اساتید معتبر، دلسوزو دارای جایگاه علمی، بهره مندی از جدیدترین روش های تدریسی و آموزشی در موسسات و آموزشگاه ها به اضافه اینکه تسلط کامل بر مطالب کتب جدید می تواند جبران عقب ماندگی ها را بنماید.

 

مواظب تبلیغات عظیم موسسات مختلف باشید!!

 

راز امروز موفقیت در کنکور!!تکرار تکرار و تثبیت

اگر مصاحبه رتبه های برتر کنکور هر سال را دیده باشید همگی متقفق القول اذعان دارند که قبولی خود را مدیون تسلط کامل بر کتاب هستند و کتب درسی را جندین مرتبه دوره کرده اند. ضمن اینکه امسال هم بدلیل عوض شدن کتب قطع به یقین صد در صد سوالات در محتویات کتب طرح می شود.پس با این تفاسیر نیاز به هزینه اضافی برای خرید انواع و اقسام کتب کمک آموزشی از انتشارات مختلف که گاها در مجموع هزینه هنگفتی می شود نیست.

 

چرا آموزشگاه کنکور شیراز؟؟ بهترین پیشنهاد کجاس؟

 

برای جواب به این سوال این چند مرحله را انجام دهید

 

مرحله اول : مشاوره بگیرید تا نقاط ضعفتان را بشناسید

استاد زرگوش به عنوان  مبتکر و بنیان گذار  این روش در شیراز ، فقط و فقط از اساتیدی که عضو هیات تالیف کتب درسی و کسانیکه ارتباط تنگاتنگ با مولفین کتب دارند استفاده کرده

این اساتید  احاطه کامل بر مباحث و کتب درسی و مباحث مهم دارند اما قبل از آن حضور مشاوران قدرتمند و توانایی چون استاد زرگوش ، ابتدا با داوطلب مشاوره ای انجام می دهند و در صورت وجود ضعف اگر به کلاسی احتیاج داشته باشند آنها راهنمایی کرده و پیشنهاد می دهند، و درخصوص دانش اموزان قوی تر با هدف ذخیره زمان های طلایی دانش آموز و عدم اتلاف آن در رفت و آمد و کلاس های مختلف، خدمات برنامه ریزی و مشاوره را برای این عزیزان انجام می دهند.

 

قبل از ثبت نام یک مشاوره رایگان از استاد زرگوش بگیرید

استاد زرگوش جز معدود مشاورانی  بوده که مشاوره  کلاس دروس نظام قدیم هم جهت داوطلبانی که پشت کنکوری بوده یا عزیزانی که پس از سالها تصمیم به خواندن مجدد دارند ارایه می دهد.

 

مرحله دوم : با اساتید خوب متناسب با ضعفتان کلاس بگیرید نه با تبلیغات موسسات

پس از گرفتن مشاوره اولیه از استاد زرگوش بهترین اساتید شیراز  به شما معرفی میشود تا بتوانید در صورت نیاز کلاس بگیرید

 

حتما ببینید تا بتوانید خوب مقایسه کنید

استاد زرگوش حرفی برای گفتن دارد پس ترسی در کار نیست.. اول در جلسات دروس اساتید  چند موسسه کنکور حاضر شده و نحوه تدریس ها را مقایسه کنید تا معنی یک کلاس و یک مشاوره  خوب را بفهمید

 

جهت شناخت برترین اساتید کنکور شیراز
با مشاور ارشد آموزشی شیراز
استاد زرگوش
تماس بگیرید

تلفن : 09058100560

5/5 (1 نظر)
اشتراک گذاری در شبکه ای اجتماعی
مطالب پیشنهادی
لیستی از مطالبی که شاید شما بپسندید
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *