آموزشگاه زبان آلمانی شیراز

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی شیراز : آمادگی آزمون گوته⭐【100% تضمینی】✅ جدول کلاس ها + هزینه

نویسنده مقاله :

اگر قصد اقامت یا تحصیل در آلمان را دارید، اگر قصد دارید به آلمان مسافرت کنید و به هر دلیلی نیازمند یادگیری زبان آلمانی هستید، باید به دنبال بهترین آموزشگاه زبان آلمانی شیراز باشید چون یادگیری آلمانی به تنهایی امکانپذیر نمی‌باشد.

عموم متقاضیان تحصیل یا مهاجرت به آلمان نیازمند مدارک B1 و یا B2 آزمون گوته در زبان آلمانی هستند و این یک شرط اساسی اخذ ویزای آلمان می‌باشد.

آیا از خود می‌پرسید: یادگیری آلمانی چقدر طول می‌کشد؟ بهترین، ساده ترین و سریع ترین راه برای یادگیری آلمانی چیست؟

برخی از مهم ترین ویژگی های یک آموزشگاه زبان در جدول زیر لیست شده است:

👨‍🏫 استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به کارآموزان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس ها داشته باشند.
👨‍💻 استفاده از جدیدترین ابزارهای کمک آموزشی آموزشگاه ها باید در کلاس ها از جدیدترین و تکنولوژی های کمک آموزشی استفاده کنند.
🕒 زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.
📜 ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.

لیست برنامه کلاسی های آلمانی حضوری شعبه فرهنگ شهر

لیست برنامه کلاسی های آلمانی حضوری  شعبه خلدبرین


لیست برنامه کلاسی های آلمانی حضوری  شعبه معالی آباد

لیست برنامه های کلاسی دوره های آلمانی آنلاین

لیست برنامه های کلاسی دوره های آفلاین آموزشگاه زبان آلمانی شیراز 

دوره آلمانی آموزشگاه گاما شیراز

 • دوره های آلمانی بصورت فشرده و تخصصی برگزار می‌شود
 • بصورت آنلاین در پلتفرم ادوبی و حضوری در تمامی شعبات و برپایه آزمون بین المللی گوته آلمان می‌باشد
 • باجدیدترین متد و منابع روز کتاب Starten wir در سطح های A1. A2. B1 و کتاب Sicher در سطح های B2.1_B2.2_B2.3_B2.4 تدریس می‌شود

هر دوره

سطح A1 و A2 هرکدام 3ماه طول دوره در 32جلسه (هرهفته 3 جلسه 3 ساعته) برگزار می‌شود

سطح b1 طول دوره 3.5 ماه 40جلسه (هرهفته 3 جلسه 3ساعته) می‌باشد

لازم به ذکر است در پایان هر سطح آزمون فاینال گرفته می‌شود.

نام دوره  تعداد جلسات طول هر جلسه نام کتاب
دوره آلمانی A1 32 3 ساعت  3 روز در هفته Starten wir (A1)
دوره آلمانی A2 32 3 ساعت  3 روز در هفته Starten wir (A2)
دوره آلمانی B1 32 3 ساعت  3 روز در هفته Starten wir (B1)
دوره آلمانی B2-1 30 3 ساعت  3 روز در هفته Sicher
دوره آلمانی B2-2 30 3 ساعت  3 روز در هفته Sicher

هزینه کلاس های آموزشگاه زبان آلمانی شیراز

هزینه کلاس ها بسته به دوره مورد تقاضا و سطح پایه زبان آموز تعیین می‌شود.

کل دوره فشرده زبان آلمانی از سطح صفر تا رسیدن به مدرک B1 هشت ماه کاری طول می‌کشد. به افرادی که در گاما شرکت می‌کنند تضمین داده می‌شود که بتوانند آمادگی آزمون گوته را دریافت نمایند.

آموزشگاه زبان آلمانی یزد

15 نکته برای یادگیری آلمانی

1. ایجاد یک برنامه مطالعه و تعیین اهداف

شما نمی‌توانید آلمانی را یک شبه یاد بگیرید. ابتدا به یک مرور کلی در مورد زبان آلمانی نیاز دارید و بعد از آن باید کل موضوع را به دسته های کوچک تقسیم کنید. بنابراین قدم اول؛ فهرستی با تمام موضوعات و زمانی که هر کدام را شروع می کنید.

2. برای بهبود زبان آلمانی خود به طور منظم مطالعه کنید

 بعضی روزها علاقه‌ای به مطالعه ندارید، در حالی که در روزهای دیگر می‌توانید ساعت‌ها به مطالعه واژگان و گرامر بپردازید. در واقع مطالعه منظم مهم است. سعی کنید زبان آلمانی را هر روز در بخش های کوتاه تر، اما بیشتر مطالعه کنید.

3. تمام عوامل مخل احتمالی را در حین یادگیری حذف کنید

در حین یادگیری زبان آلمانی فقط آلمانی را دریابید. مثلا تلفن خود را خاموش کنید. صحبت با اطرافیان را به وقت دیگری موکول کنید…

4. کلمات آلمانی را همیشه با آرتیکل (حرف تعریف) صحیح آنها یاد بگیر.

به عنوان مثال به جای کلمه‌ی Haus عبارت کاملتر “das Haus” را به ذهنت بسپار. و شکل جمع اسامی را یاد بگیر.

5. چند ابزار مطالعه مفید ایجاد کنید.

واژه ها یا عبارات جدید را روی یک کاغذ یا پوستر بنویسید و هر جایی از خانه قرار دهید. مکان هایی را انتخاب کنید که زمان زیادی را در آن سپری می کنید مانند: کنار دستگاه قهوه ساز، بالای اجاق گاز، بالای سینک ظزفشویی یا روی آینه. هر زمان که در یکی از این مکان ها باشید، به طور خودکار نگاهی به لیست خواهید داشت و نتیجه عالی است.

6. چند قلاب حافظه ساده اختراع کنید و مغز خود را فریب دهید.

گاهی اوقات کلمات، قوانین یا عباراتی را می یابید که به سادگی نمی خواهند در مغز شما بچسبند. مهم نیست چند بار سعی کنید آنها را حفظ کنید، روز بعد همه چیز از بین می رود. با قلاب های حافظه، یادگیری و به خصوص به خاطر سپردن چیزها بسیار آسان تر است.

7. با طرح ها و یادداشت ها به خود کمک کنید.

هر یک از ما نوع حافظه‌ی متفاوتی داریم. گاهی با کشیدن یک نقاشی، گاهی نوشتن یادداشت و استفاده از رنگ های مختلف در نوشتن کمک زیادی در به خاطر سپردن مطالب جدید می‌کند.

8. از یک نشانگر استفاده کنید و بر آنچه مهم است تأکید کنید.

برجسته کردن نکات ضروری در یک متن کاملاً منطقی است. تصمیم می‌گیریم کدام اطلاعات اصلی است و کدام ثانویه. با این کار حفظ کردن و به خاطر سپردن مطالب جدید راحت‌تر می‌شود. دقت کنید کل متن آلمانی را رنگی نکنید. ?

9. هر از چند گاهی به مغز خود تنفس بدهید

پس از یک دوره مطالعه فشرده 40 تا 50 دقیقه ای، توصیه می شود همه چیز را کنار بگذارید و دوباره انرژی بگیرید. استراحت را به عنوان زمان «از دست رفته» تلقی نکنید، زیرا قبل از اینکه مغز شما با اطلاعات جدید پر شود، آنچه آموخته اید باید پردازش شود. کمی هوای تازه بخور و پنجره را باز کن. مغز شما برای عملکرد موثر به اکسیژن نیاز دارد و به شما کمک می کند دوباره تمرکز کنید. فراموش نکنید که هنگام مطالعه هیدراته بمانید!

10. تماشای فیلم و سریال به زبان آلمانی

مطالعه در حین تماشای تلویزیون؟ بله، در عصر دی‌وی‌دی‌ها و ارائه‌دهندگان فیلم‌های درخواستی، فیلم‌ها و سریال‌های تلویزیونی می‌توانند به عنوان یک روش یادگیری جایگزین استفاده شوند. ابتدا باید بررسی کنید که محتوا به کدام زبان موجود است. تماشای سریال مورد علاقه شما به زبان آلمانی با زیرنویس به زبان مادری خود یک گزینه ی عالی برای یادگیری آلمانی است. با این کار مهارت‌های شنیداری و درک و همچنین تلفظ خود را افزایش می‌دهید.

معرفی چند فیلم و سریال عالی برای تقویت زبان آلمانی شما

11. به رادیو آلمان گوش دهید و آهنگ آلمانی یاد بگیرید

البته، شما به کتاب های درسی و واحدهای گرامر فشرده نیاز دارید، اما برای آموزش مهارت های شنیداری، لازم نیست همیشه پشت میز خود بمانید. برای درک بهتر، مهم است که با صدا و تلفظ زبان آلمانی آشنا شوید. چه در حال آشپزی باشید، چه در راه رفتن به دانشگاه و چه در باشگاه، رادیو را روشن کنید و گوش خود را به زبان آلمانی عادت دهید.

اگر یک آهنگ آلمانی را شنیدید که دوست دارید و در مورد معنای آن کنجکاو هستید، سعی کنید بفهمید که آهنگ درباره چیست. کلمات یا عباراتی را که نمی دانید ترجمه کنید و سعی کنید موضوع را درک کنید. به تدریج، کلمات و معانی بیشتری را درک خواهید کرد، که به شما کمک می کند تا در مورد کشور و فرهنگ خود بیشتر بدانید.

آهنگ‌های آلمانی که کمک می‌کند راحتت تر آلمانی یاد بگیری.

12. با افرادی که آلمانی صحبت می کنند تعامل داشته باشید

آیا در خانواده یا دوستان خود فردی دارید که به زبان مادری آلمانی صحبت کند؟ جلساتی ترتیب دهید یا دوستی مکاتبه ای را شروع کنید. اگر نه، استفاده از مزایای شبکه های اجتماعی را توصیه می کنم. قطعاً گروه‌ها یا انجمن‌هایی را خواهید یافت که با آلمانی به عنوان یک زبان خارجی سروکار دارند و چه کسی می‌داند، شاید از این طریق امکانات جدیدی برای بهبود مهارت‌های آلمانی خود پیدا کنید. به این گروه ها بپیوندید و به عنوان کاربر سوال بپرسید یا سعی کنید راهنمایی مفیدی دریافت کنید. هدف این گروه ها تبادل ایده ها یا رویکردهایی است که ممکن است به شما در درک بهتر مطالب کمک کند.

13. از اشتباهات نترسید

هیچکس نابغه‌ی زبانی متولد نشده است. من مطمئن هستم که شما در بچگی برخی از حروف را با هم مخلوط کرده اید و نام های جدید و خنده دار را برای اصطلاحات خاص اختراع کرده اید. مردم کشورهای دیگر از این که شما به زبان آنها علاقه مند هستید خوشحال هستند و بنابراین با خوشحالی اشتباهات املایی یا تلفظی را می‌بخشند. آنچه مهم است این است که شما مایلید از اشتباهات خود درس بگیرید.

14. پس از یک جلسه آلمانی به خود پاداش دهید

به عملکرد خود افتخار کنید.

15. در صورت امکان سفر زبانی داشته باشید و از مردم محلی یاد بگیرید.

بهترین و موثرترین راه برای یادگیری یک زبان، بازدید از کشوری است که به عنوان زبان مادری در آن صحبت می شود. شما با زبان در ارتباط هستید و باید تمام روز با بافت فرهنگی آن سر و کار داشته باشید.

پیشینه تدریس زبان آلمانی در شهر شیراز قدمتی طولانی دارد اما متاسفانه بدلیل عدم انطباق با روش های نوین آموزشی و عدم استفاده از منابع روز مسیر یادگیری این زبان برای علاقه مندان بسیار طولانی شده و با درصد بالایی از ریزش باعث سرخوردگی متقاضیان شده است..

مجموعه آموزشی گاما در چند سال اخیر به عنوان یک مجموعه پیشرو در زمینه زبان

اقدام به راه اندازی دپارتمان آلمانی جنوب کشور در شهر شیراز نموده است

به گونه ای که در کمترین زمان ممکن بتواند علاقه مندان را جهت آزمون های بین المللی چون گوته آماده نماید..

پادکست صوتی توضیحات دوره آلمانی گاما:

آموزشگاه زبان آلمانی اهواز
یادگیری زبان آلمانی با دوره های فشرده 8 ماهه موسسه گاما

اطلاعیه بسیار مهم ( 15 اردیبهشت 1400 ) :

تغییر متد آموزشی از منشن به اشتارتن ویا

برا اساس تغییرات صورت گرفته در آزمون سفارت، منبع آزمون گوته از کتاب های منشن به اشتارتن ویا تغییر کرده است و کتاب های منشن دیگر در موسسه گاما تدریس نمی‌شود.

بر اساس تغییرات ساعات آموزش برای سطح B1 طبق متد جدید 50 ساعت افزایش یافته و طول دوره نیر از 7 ماه به 8 ماه کاری تغییر کرد.

بهترین آموزشگاه زبان آلمانی شیراز : آمادگی آزمون گوته⭐【100% تضمینی】✅ جدول کلاس ها + هزینه
کتابخانه آموزشگاه زبان آلمانی شیراز

دوره فشرده آموزش زبان آلمانی آموزشگاه زبان آلمانی شیراز : 8 ماه (متد جدید)

توجه داشته باشید این یک دوره فشرده می‌باشد و 3 روز در هفته و هر جلسه 3 ساعت آموزش زبان آلمانی را در برمی‌گیرد. برای موفقیت در این دوره حتما باید شما وقت کافی برای مطالعه داشته باشید. در طی مسیر آموزش چندین مرحله آزمون نیز تعریف شده است که روند پیشرفت شما را مشخص میکند.

البته لازم به ذکر است آزمون گوته فقط در شهر تهران برگزار شده و هیچگونه شعبه ای در شهرستانها ندارد و موسسه گاما دوره های آزمون را در روش فشرده در مدت 8 ماه و در حالت فوق فشرده در 4 ماه برگزار نموده و شما را برای آزمون تهران آماده می‌سازد.

دوره های زبان آلمانی آموزشگاه زبان آلمانی شیراز – طراحی شده در موسسه گاما

برگزاری کلاس ها و دورهای آموزش زبان آلمانی از سطح مبتدی تا پیشرفته
برگزاری دورهای آموزش زبان آلمانی وی‍ژه ادامه تحصیل در آلمان و اتریش (B1)
رسیدن به سطح B1 نیازمند گذراندن 6 سطح از سطوح استاندارد شامل
A1 : که خود شامل دو دوره a1-1 , a1-2 می‌باشد
A2 : که خود شامل دو دوره a2-1 , a2-2 می‌باشد
B1 : که خود شامل دو دوره ,b1-21 ,b1-2 ,b1-3 می‌باشد

یعنی در مجموع گذراندن این 7 سطح برای شرکت در آزمون های رسمی سفارت و اخذ ویزا الزامیست.
کتاب های کار شده در این دوره آخرین کتاب معرفی شده از طرف سفارت با نام menschen بوده که جایگزین متد studio شده است.
این7 سطح در موسسه گاما طی 273 ساعت که بصورت فشرده (3 جلسه 3 ساعته در هفته)کامل خواهد شد.

بهترین استاد زبان آلمانی در آموزشگاه زبان آلمانی؛ گاما شیراز

 •     اساتید آلمانی گاما  همگی تحصیل کرده در دانشگاهای آلمان می‌باشند و مدارک بین المللی و رسمی خود را زیر نظر نهاد های آموزشی آلمان دریافت نموده اند.
 •     اساتید آلمانی گاما سالها سابقه تدریس زبان آلمانی دارند
 •     اساتید آلمانی گاما دارای کارنامه بسیار روشن بوده که گواهی از تضمینی بودن انهاست

آزمون گوته در شیراز برگزار نمی‌شود

آزمون گوته بصورت 4 مهارت مجزا برگزار می‌شود و متقاضیان در صورت رد شدن در هرمهارت میتوانند مجددا فقط همان را ثبت نام و آزمون دهند. چهار مهارت سنجیده شده شامل
Hören (گوش دادن)
Sprechen (صحبت کردن)
Iesen (خواندن)
Schreiben (نوشتن)

هزینه آزمون زبان آلمانی گوته

هزینه شرکت در آزمون گوته سطح A1 مبلغ ۱۰۵ یورو، سطح A2 مبلغ ۱۲۵ یورو، سطح B1 مبلغ ۲۱۰ یورو، سطح B2 مبلغ ۲۴۰ یورو، سطح C1 مبلغ ۲۷۰ یورو و سطح C2 مبلغ ۲۹۵ یورو می باشد.

جهت کسب اطلاعات ساعات کلاسی و تاریخ شروع دوره های جدید آموزشگاه زبان آلمانی شیراز؛ گاما
تماس بگیرید:
خلدبرین
07136475292

معالی آباد

0713638865

07191002348

5/5 (6 نظر)
اشتراک گذاری در شبکه ای اجتماعی
مطالب پیشنهادی
لیستی از مطالبی که شاید شما بپسندید
دیدگاه ها

14 پاسخ

 1. با سپاس از استاد زبان المانی جناب رشیدمنش که با دلسوزی و مسولیت پذیری خالصانه به کار تدریس اهتمام می ورزن و بخاطر اقامت در المان کاملا به المانی و نحوه تدریس مسلط هستند میشه گفت ایشان به بهترین روش با زبان ساده و قابل فهم مطالب رو بیان میکنند به ایشان احسنت و خدا قوت میگم واز مسولان گاماکه پیگیر تمام مسایل من بودن ومسولانه و با احترام و ارزش به نظرات بنده گوش دادن برای رفع کوچکترین مسایل بنده کوشیدن . مکراا پیگیر مسایل هستن و رضایت و نتیجه گیری بنده را مهم پنداشتن خدا قوت میگم و البته محیط اموزشی که بسیار مناسب اموختن را فراهم نمودن تشکر میکنم

 2. با سلام و تشکر از مجموعه گاما
  از شاگردان این مجموعه بودم بسیار محیطی سالم و صمیمی،با معلمان قوی و تدریس سریع.
  درکلاس های زبان آلمانی مهندس رشیدی منش شرکت میکردم بسیار کلاس منظم و با برنامه پیش میرفت و طی شش ماه سطح B1 با سرعت خوب و تدریس ریز به ریز تمام نکات با زبانی ساده و شیوا این زبان را فرا گرفتم.

  با تشکر فروان از استاد دلسوز و مهربانم جناب آقای مهندس رضا رشیدی منش.

  1. ممنون بابت این پیام دلگرم کننده.
   رضایت خاطر شاگردان این دوره افتخار بزرگیست برای مجموعه آموزشی گاما

 3. سلام من میخاستم تشکر ویژه کنم از استاد رشیدی منش که میتونم بگم بدون شک بهترین استاد زبان آلمانی هستند ‌. من آزمون ب ۲ گوته را به راحتی قبول شدم و مدیون زحمات ایشون هستم .

    1. سلام وقتتون بخیر
     عذر می‌خوام کلاس زبان آلمانی سطحa1
     امکانش هست هزینه کلاس رو بصورت 3مرحله پرداخت کنیم ؟
     ممنون

  1. با سلام
   دوست عزیز درخواست خود را با کارشناس زبان آلمانی مطرح نمایید. راهنمایی کنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس با شیراز
×