آموزشگاه زبان اهواز

بهترین آموزشگاه زبان اهواز کجاست؟ ☎️ + آدرس⭐【آپدیت1402】✅

نویسنده مقاله :

بهترین آموزشگاه زبان اهواز کجاست؟ جهت پاسخ به این سوال معیارهای مختلفی باید در نظر گرفته شود. قبل از آن بهتر است به سوالی که در ادامه می‌آید پاسخ دهیم.

چرا باید زبان دوم یاد بگیریم؟  حقیقت این است که در دنیای امروزی که به طور فزاینده‌ای به هم پیوسته و وابسته به یکدیگر است، مهارت در زبان‌های دیگر مهارتی حیاتی است که به شما این فرصت را می‌دهد تا با جهان به شیوه‌ای فوری‌تر و معنادارتر تعامل داشته باشید – چه در همسایگی‌تان یا هزاران کیلومتر دورتر – و شما را برای رقابت و موفقیت در اقتصاد جهانی آماده می کند.

مزایای یادگیری زبان دوم

 1. ارتباطات
 2. حرفه خود را ارتقا دهید
 3. مغز خود را تغذیه کنید.
 4. ارتباط خود را با فرهنگ های دیگر عمیق‌تر کنید.
 5. جهانگردی
 6. به منبع وصل شویدبه عنوان مثال، افراد مسلط به زبان های دیگر می توانند به عنوان شهروندان واقعی جهانی در اینترنت بچرخند، رسانه ها و سرگرمی های خارجی را استفاده و ارزیابی کنند.
 7. چند زبانی شوید
  یادگیری زبان دوم نه تنها مهارت‌های ارتباطی را بهبود می‌بخشد و واژگان را در زبان اول چند برابر می‌کند، بلکه تحقیقات نشان می‌دهد که انتخاب زبان‌های دیگر به ویژه در میان کودکان کار بسیار آسان‌تری می‌کند. با زبان، شبکه های مغزی جدیدی ایجاد می کنید که وقتی شروع به یادگیری زبان سوم می کنید بیش از پیش آماده می شوند.
 8. اعتماد به نفس خود را تقویت کنید
 9. تصمیم گیری خود را تقویت کنید
 10. چشم انداز به دست آورید
  همانطور که ما یک زبان و فرهنگ جدید را کشف می کنیم، طبیعتاً با آنچه آشناتر است مقایسه می کنیم. یادگیری در مورد فرهنگ دیگری، جنبه های فرهنگ خودمان را روشن می کند (چه مثبت و چه منفی) ممکن است قبلاً به آن توجه نکرده باشیم. ممکن است قدردانی بیشتری نسبت به آنچه دارید پیدا کنید، یا ممکن است تصمیم بگیرید که همه چیز را تغییر دهید!

5 راه برای تصمیم گیری درباره زبانی که باید یاد بگیرید

 1. درجه سختی زبان (Language Difficulty)همه زبان ها برابر نیستند.اگرچه هیچ کدام ساده نیستند، اما برخی از آنها نسبتا ساده ترین زبان ها برای یادگیری هستند.بعضی زبان‌ها زمان قابل توجهی برای دستیابی به سطح شایستگی بالاتر و سخت‌تر شدن نیاز دارند. یادگیری زبان زمان می برد و این چیزی نیست که در چند روز یا چند هفته اتفاق بیفتد.
 2. در دسترس بودن منابع زبان
  آیا در شهر شما معلم خصوصی یا آموزشگاه زبان وجود دارد؟آیا در حال حاضر به راحتی می توانید کتاب ها و منابع را پیدا کنید؟
 3. جنبه فرهنگی و زبانی که مورد علاقه شماست
  آیا فرهنگ خاصی وجود دارد که شما را به یادگیری زبان مرتبط با آن ترغیب کند؟
 4. مهاجرت به خارج از کشور برای تحصیل، کار یا مهاجرت
  نحوه انتخاب زبان برای یادگیری یک کار خسته کننده است. با این حال، اگر مقصد خاصی داشته باشید، انتخاب آن آسان خواهد بود.
 5. فرصت های شغلی و کاری

تسلط بر زبان هرگز آسان نیست، اما مزایای مرتبط با آن، آن را به تلاشی ارزشمند تبدیل می کند.

نحوه انتخاب زبان و دلایل آن می تواند در درون شما نهفته باشد.

به همه سناریوها فکر کنید. مسیر شغلی آینده، علاقه و آرزوی شما
اگر به دقت اهمیت و در دسترس بودن هر زبان را بشکافید که مجذوب آن شده اید. در این صورت، واقعاً مشخص خواهد شد که کدام گزینه برای شما مناسب است.

کدام آموزشگاه زبان اهواز بهتر است؟

در جواب این سوال می‌توان گفت بستگی زیادی به زبان مورد تقاضا و نوع آموزش مورد نظر شما دارد.
اگر به دنبال دوره های ترمیک هستید مراکز زبان پرشماری وجود دارد اما اگر می‌خواهید بصورت تخصصی و در کوتاه مدت به هدف برسید به لیست زیر توجه کنید. برای انتخلب این لیست معیارهای زیر در نظر گرفته شده است.

?‍? استفاده از اساتید حرفه ای آموزشگاه های معتبر از اساتید برجسته و حرفه ای برای آموزش های خود استفاده می کنند که در روند آموزش بسیار تاثیر گذار می باشند.
❤️ محیط مناسب آموزش آموزشگاه ها باید مکانی مناسب را به کارآموزان خود ارائه بدهند تا افراد بازدهی بهتری را در کلاس ها داشته باشند.
?‍? استفاده از جدیدترین ابزارهای کمک آموزشی آموزشگاه ها باید در کلاس ها از جدیدترین و تکنولوژی های کمک آموزشی استفاده کنند.
? زمانبندی مناسب کلاس ها آموزشگاه ها باید کلاس های خود را در ساعات مختلفی برگزار کنند.
? ارائه مدرک معتبر آموزشگاه ها باید مدرک معتبر در پایان دوره آموزشی به زبان آموزان خود ارائه دهد.

هر آموزشگاهی تبحر خاصی دارد. بر حسب نیاز خود بهترین آموزشگاه را انتخاب نمایید. 

بر اساس نظر زبان آموزان، وبسایت های معتبر و منابع معتبر علمی، موسسه زبان گاما در زمینه آموزش زبان انگلیسی (دوره های آیلتس) ، آموزش زبان آلمانی و آموزش زبان ترکی استانبولی در رتبه اول آموزشگاه های کل کشور قرار گرفته است. پس اگر متقاضی هر یک از این سه زبان هستید با آموزشگاه گاما تماس بگیرید و از جزئیات دوره ها مطلع شوید.

لیست آموزشگاه های زبان اهواز

ردیف نام آموزشگاه آدرس تلفن
1 موسسه زبان گاما (آنلاین) بلوار مطهری – نبش کوچه ۶۱ ۰۹۱۹۰۱۹۲۲۷۱
2 مرکز زبان های خارجی گویا اهواز شعبه زیتون: اهواز، زیتون کارمندی، خیابان زمرد، نبش فیاض ۳۴۴۴۶۰۹۹ – ۳۴۴۴۷۷۳۳
۳۴۴۹۲۶۳۱ – ۳۴۴۳۲۷۹۱
کیان آباد: اهواز ، کیان آباد خیابان سپهری بین وهابی و کیان آباد ۳۳۹۰۵۰۳۹ ۰۶۱
۳۳۹۰۵۴۴۹ ۰۶۱
3 موسسه زبان سفیر نمایندگی اهواز اهواز، کیانپارس خیابان ۱۶غربی، فاز ۳ پلاک ۷۰ ۰۶۱۳۳۹۲۱۴۱۵ , ۰۶۱۳۳۹۲۱۶۱۵, ۰۶۱۳۳۹۲۱۷۱۸
4 آموزشگاه زبان پرتو اهواز اهواز محله کیانپارس کیانپارس ۴ شرقی 06139211178
5 مرکز زبان دانشگاه شهید چمران اهواز اهواز، بلوار گلستان، دانشگاه شهید چمران اهواز  332226600 الی 33330017
6 آموزشگاه زبان آیلتس ارمانیا کیانپارس – ابتدای وهابی – روبروی خیابان اسفند – مجتمع داوری طبقه دوم – واحد 5  33769378 (061)
33769004 (061)
7 موسسه زبان های خارجی پارس اهواز کیانپارس- خیابان ۱۳ شرقی -پلاک ۴۶         ۳۳۹۲۵۱۴۱-۰۶۱ ۳۳۹۲۵۱۴۲-۰۶۱

آموزشگاه زبان مشهد

بهترین آموزشگاه زبان اهواز سال 1402

1- موسسه زبان گاما اهواز برگزیده سال 1402

موسسه زبان گاما تنها موسسه ای است که با تمامی معیار های ما تطابق دارد و تنها موسسه ای می‌باشد که در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد بدون شک در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است.

1-اساتید : به طور کلی معیارها و ملاک هایی که موجب می‌شود تا این آموزشگاه ها به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور یا جهان شناخته شوند استفاده از تجارب اساتید برجسته و خوشنام در این زمینه می‌باشد.

2-دوره های تضمینی : آموزشهای ارائه شده در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در صورت شرکت در هر دوره حتما به هدف خود برسد و حتی اگر خود زبان آموز در این مسیر دچار مشکل شود باز هم به رایگان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت . این شعار در گاما باعث شده که در کمترین زمان ممکن متقاضی را به هدف برساند. به زبان خودمانی گاما دوره های آموزشی خود را تضمین میکند و اگر لازم باشد چندین بار شاگرد خود را به رایگان آموزش می‌دهد.

3-کلاس ها ترمیک و طولانی نیستند : تفاوت بسیار بزرگ گاما با سایر موسسات آموزشی زبان در نوع دوره های ارائه شده است به این صورت که در گاما دوره های ترمیک زبان ارائه نمی‌شود و دوره ها هدف گرا بوده و بصورت پکیج از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد.

آموزشگاه زبان گاما دوره های انگلیسی، آیلتس، ایتالیایی، ترکی استانبولی، فرانسه، آلمانی، عربی، اسپانیایی، روسی، چینی و … به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌نماید.

آموزشگاه زبان گویا اهواز
مرکز زبان های خارجی گویا اهواز

2. مرکز زبان های گویا اهواز

مرکز زبان های گویا اهواز با مدرسین جوان ، زبده و با انژری، پس از چندین سال تعامل با زبان آموزانی ازهر طیف و پیشه، توانستند با شناسایی نیازها و اهداف کوتاه مدت و بلند مدت و تدوین برنامه ای جامع و کاربردی برای زبان آموزان راه سخت رسیدن به اهداف را برای آنها آسان کنند. آموزشگاه زبان گویا دارای دو شعبه در اهواز است.

آموزشگاه زبان سفیر اهواز
موسسه زبان سفیر اهواز

3. موسسه زبان سفیر شعبه اهواز

موسسه زبان سفیر گفتمان اکنون با دو دهه سابقه‌ درخشان به‌عنوان یکی از پیشگامان صنعت آموزش زبان در کشور با 63 شعبه در تهران و مراکز استان‌های کشور فعالیت می‌کند. موسسه زبان سفیر موفق به کسب نمایندگی تربیت مدرسین بین‌المللی زبان از دانشگاه‌های آکسفورد و کمبریج شده است.

آموزشگاه زبان پرتو اهواز
آموزشگاه زبان پرتو اهواز

4. آموزشگاه زبان پرتو اهواز

آموزشگاه زبان پرتو فعالیت خود را از سال ۱۳۸۱ آغاز کرده و تجربه های بسیار زیادی در راه آموزش زبان کسب کرده است. این آموزشگاه از دیرباز همواره بدنبال جلب رضایت زبان آموزان بوده است. شما در این آموزشگاه تفاوت حرفه ای آموزش زبان انگلیسی , آلمانی و فرانسوی رو از سایر آموزشگاه ها بخوبی لمس خواهید کرد.

آموزشگاه زبان دانشگاه شهید چمران اهواز
مرکز زبان دانشگاه شهید چمران اهواز

5. مرکز زبان دانشگاه شهید چمران اهواز

مرکز آموزشی-پژوهشی و خدماتی زبان دانشگاه شهید چمران اهواز در سال 1395 در قالب یک واحد درون سازمانی برای تجمیع و تمرکز بخشیدن به کلیه توانمندی های موجود در راستای تحقق اهداف سازمانی در حوزه ی آموزش زبان تاسیس شد. در این مرکز  علاوه بر ایجاد فضایی پرشور و موثر، بخش قابل توجهی از نیازهای بنیادی اعضای هیات علمی و دانشجویان دانشگاه را به ویژه در امر پژوهش و زبان آموزی برآورده سازد و در جهت کارآفرینی برای دانشجویان و دانش آموختگان رشته های مرتبط گام های موثری بردارد.

6. آموزشگاه زبان آیلتس اِرمانیا

در مرکز آموزشی ارمانیا تمامی دوره های آنلاین و حضوری دارای آزمون های دقیق پایان ترم می باشند به این جهت که هم کیفیت دوره ها کنترل شده و هم ارزیابی دقیقی از سطح فارغ التحصیلان هر ترم صورت پذیرد. در ارمانیا بر خلاف دیگر موسسات، برگزاری آزمون، ارزیابی نتایج، رضایت و تحلیل پیشرفت هر فرد بالاترین هدف آموزشی تعیین شده در سیستم N-ICES است بدین معنی که افرادی که از هر ترم به ترم دیگر راه می بایند، تاییدیه های آموزشی و دانشی ارمانیا را یدک می کشند. در پایان دوره مکالمه ارمانیا و قبولی دانش پژوه در آزمون های پایان ترم (سطح Upper Intermediate)، مدرک اعطایی با تاییدیه وزارت آموزش و پرورش کشور می باشد.

7. موسسه زبان های خارجی پارس اهواز

اگر بدنبال یادگیری زبان انگلیسی جهت ادامه تحصیل، پیشرفت در حرفه خود یا یک تجربه فوق العاده در زندگی هستید، موسسه زبان های خارجه پارس شما را به این هدف سوق خواهد داد. موسسه زبان های خارجه پارس دوره های متنوعی دارد که شما را تا مقصد نهایی تنها نمی گذارد.

سوالات و نظرات خود را در ذیل همین مطلب با ما در میان بگذارید.

0/5 (0 نظر)
اشتراک گذاری در شبکه ای اجتماعی
مطالب پیشنهادی
لیستی از مطالبی که شاید شما بپسندید
دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *