آموزشگاه زبان یزد

8 تا از بهترین آموزشگاه های زبان یزد ⭐【رتبه بندی1402】 ✅

نویسنده مقاله :

بهترین آموزشگاه زبان یزد کجاست؟ جهت پاسخ به این سوال معیارهای مختلفی باید در نظر گرفته شود. قبل از آن بهتر است به سوالی که در ادامه می‌آید پاسخ دهیم.

چرا باید زبان دوم یاد بگیریم؟  حقیقت این است که در دنیای امروزی که به طور فزاینده‌ای به هم پیوسته و وابسته به یکدیگر است، مهارت در زبان‌های دیگر مهارتی حیاتی است که به شما این فرصت را می‌دهد تا با جهان به شیوه‌ای فوری‌تر و معنادارتر تعامل داشته باشید – چه در همسایگی‌تان یا هزاران کیلومتر دورتر – و شما را برای رقابت و موفقیت در اقتصاد جهانی آماده می کند.

محتوای که در این صفحه می خوانید : نمایش

مزایای یادگیری زبان دوم

 1. ارتباطات
 2. حرفه خود را ارتقا دهید
 3. مغز خود را تغذیه کنید.
 4. ارتباط خود را با فرهنگ های دیگر عمیق‌تر کنید.
 5. جهانگردی
 6. به منبع وصل شویدبه عنوان مثال، افراد مسلط به زبان های دیگر می توانند به عنوان شهروندان واقعی جهانی در اینترنت بچرخند، رسانه ها و سرگرمی های خارجی را استفاده و ارزیابی کنند.
 7. چند زبانی شوید
  یادگیری زبان دوم نه تنها مهارت‌های ارتباطی را بهبود می‌بخشد و واژگان را در زبان اول چند برابر می‌کند، بلکه تحقیقات نشان می‌دهد که انتخاب زبان‌های دیگر به ویژه در میان کودکان کار بسیار آسان‌تری می‌کند. با زبان، شبکه های مغزی جدیدی ایجاد می کنید که وقتی شروع به یادگیری زبان سوم می کنید بیش از پیش آماده می شوند.
 8. اعتماد به نفس خود را تقویت کنید
 9. تصمیم گیری خود را تقویت کنید
 10. چشم انداز به دست آورید
  همانطور که ما یک زبان و فرهنگ جدید را کشف می کنیم، طبیعتاً با آنچه آشناتر است مقایسه می کنیم. یادگیری در مورد فرهنگ دیگری، جنبه های فرهنگ خودمان را روشن می کند (چه مثبت و چه منفی) ممکن است قبلاً به آن توجه نکرده باشیم. ممکن است قدردانی بیشتری نسبت به آنچه دارید پیدا کنید، یا ممکن است تصمیم بگیرید که همه چیز را تغییر دهید!

بهترین آموزشگاه زبان یزد 

5 راه برای تصمیم گیری درباره زبانی که باید یاد بگیرید

 1. درجه سختی زبان (Language Difficulty)همه زبان ها برابر نیستند.اگرچه هیچ کدام ساده نیستند، اما برخی از آنها نسبتا ساده ترین زبان ها برای یادگیری هستند.بعضی زبان‌ها زمان قابل توجهی برای دستیابی به سطح شایستگی بالاتر و سخت‌تر شدن نیاز دارند. یادگیری زبان زمان می برد و این چیزی نیست که در چند روز یا چند هفته اتفاق بیفتد. بهترین آموزشگاه زبان یزد
 2. در دسترس بودن منابع زبان
  آیا در شهر شما معلم خصوصی یا آموزشگاه زبان وجود دارد؟آیا در حال حاضر به راحتی می توانید کتاب ها و منابع را پیدا کنید؟
 3. جنبه فرهنگی و زبانی که مورد علاقه شماست
  آیا فرهنگ خاصی وجود دارد که شما را به یادگیری زبان مرتبط با آن ترغیب کند؟
 4. مهاجرت به خارج از کشور برای تحصیل، کار یا مهاجرت
  نحوه انتخاب زبان برای یادگیری یک کار خسته کننده است. با این حال، اگر مقصد خاصی داشته باشید، انتخاب آن آسان خواهد بود.
 5. فرصت های شغلی و کاری

تسلط بر زبان هرگز آسان نیست، اما مزایای مرتبط با آن، آن را به تلاشی ارزشمند تبدیل می کند.

نحوه انتخاب زبان و دلایل آن می تواند در درون شما نهفته باشد.

به همه سناریوها فکر کنید. مسیر شغلی آینده، علاقه و آرزوی شما
اگر به دقت اهمیت و در دسترس بودن هر زبان را بشکافید که مجذوب آن شده اید. در این صورت، واقعاً مشخص خواهد شد که کدام گزینه برای شما مناسب است.

بهترین آموزشگاه زبان یزد

معیارهای تعیین بهترین آموزشگاه زبان یزد

برای انتخاب بهترین آموزشگاه های زبان در سال 1402 چند فاکتور مهم در نظر گرفته شده است که در ذیل درجه اهمیت هر کدام را مشاهده می‌کنید

1-دوره های طراحی شده : 30درصد

2-کیفیت کار اساتید : 30 درصد

3-امکانات آموزشی : 20 درصد

4-نحوه مدیریت و برخورد پرسنل : 10 درصد

5-در دسترس بودن : 10 درصد

کدام آموزشگاه زبان یزد بهتر است؟

در جواب این سوال می‌توان گفت بستگی زیادی به زبان مورد تقاضا و نوع آموزش مورد نظر شما دارد.
اگر به دنبال دوره های ترمیک هستید مراکز زبان پرشماری وجود دارد اما اگر می‌خواهید بصورت تخصصی و در کوتاه مدت به هدف برسید به لیست زیر توجه کنید

بهترین آموزشگاه زبان یزد 

هر آموزشگاهی تبحر خاصی دارد. بر حسب نیاز خود بهترین آموزشگاه را انتخاب نمایید. 

بر اساس نظر زبان آموزان، وبسایت های معتبر و منابع معتبر علمی، موسسه زبان گاما در زمینه آموزش زبان انگلیسی (دوره های آیلتس) ، آموزش زبان آلمانی و آموزش زبان ترکی استانبولی در رتبه اول آموزشگاه های کل کشور قرار گرفته است. پس اگر متقاضی هر یک از این سه زبان هستید با آموزشگاه گاما تماس بگیرید و از جزئیات دوره ها مطلع شوید.

بهترین آموزشگاه زبان یزد

لیست آموزشگاه های زبان یزد 

ردیف نام آموزشگاه آدرس تلفن
1 موسسه زبان گاما یزد بلوار مطهری – نبش کوچه ۶۱ ۰۹۱۹۰۱۹۲۲۷۱
2 هلدینگ زمان  یزد ،  صفائیه ، میدان ریاضی ،نبش قندی ۳۸۲۷۳۰۸۱
3 موسسه زبان های خارجی زبان گستر  یزد، صفائیه، بلوار پرفسور حسابی، کوچه رضوان جنوبی 38203830-035
4 آموزشگاه زبان دانیال یزد، خیابان کاشانی، کوچه حافظ 035-36239658
5 آموزشگاه زبان دنا یزد، بلوار پاسداران، جنب مخابرات کوثر ·        035-38276025·        035-38220675

·        09039405053

6 آموزشگاه زبان هیراد یزد، آزادشهر، فلکه چهارم، گلستان شرقی، گلستان ۲۷ ·        ۰۳۵۳۷۳۰۶۱۲۰ – ۰۹۳۵۳۶۴۰۴۰۲
7 موسسه علمی فرهنگی بوعلی سینا یزد یزد، خیابان فرخی، کوچه اورژانس کلانتری، روبروی اورژانس، سمت چپ، اول کوچه تأمین اجتماعی ·        36266125 –·         36267044

·

8 آموزشگاه زبان فردوسی یزد خیابان انقلاب نرسیده به بلوار جمهوری اسلامی

۰۳۵۳۵۲۳۳۰۰۱

·
۰۹۱۳۸۵۷۲۶۹۲

بهترین آموزشگاه زبان یزد

آموزشگاه زبان مشهد
بهترین آموزشگاه زبان یزد سال 1402

1- موسسه زبان گاما یزد برگزیده سال 1402

موسسه زبان گاما تنها موسسه ای است که با تمامی معیار های ما تطابق دارد و تنها موسسه ای می‌باشد که در تمامی سایت ها و منابع خبری معتبر در رنک اول بهترین موسسات زبان در کشور قرار دارد بدون شک در سال های اخیر خود را به عنوان مطرح ترین موسسه آموزشی کشور معرفی نموده است.

1-اساتید : به طور کلی معیارها و ملاک هایی که موجب می‌شود تا این آموزشگاه ها به عنوان یکی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در سطح کشور یا جهان شناخته شوند استفاده از تجارب اساتید برجسته و خوشنام در این زمینه می‌باشد.

2-دوره های تضمینی : آموزشهای ارائه شده در گاما به گونه ای طراحی شده که زبان آموز در صورت شرکت در هر دوره حتما به هدف خود برسد و حتی اگر خود زبان آموز در این مسیر دچار مشکل شود باز هم به رایگان راه برای جبران آن وجود خواهد داشت . این شعار در گاما باعث شده که در کمترین زمان ممکن متقاضی را به هدف برساند. به زبان خودمانی گاما دوره های آموزشی خود را تضمین میکند و اگر لازم باشد چندین بار شاگرد خود را به رایگان آموزش می‌دهد.

3-کلاس ها ترمیک و طولانی نیستند : تفاوت بسیار بزرگ گاما با سایر موسسات آموزشی زبان در نوع دوره های ارائه شده است به این صورت که در گاما دوره های ترمیک زبان ارائه نمی‌شود و دوره ها هدف گرا بوده و بصورت پکیج از صفر تا صد آموزش داده خواهد شد.

📢 دوره آموزش زبان انگلیسی موسسه گاما 

دوره آموزش زبان انگلیسی گاما بصورت گروهی و فشرده برگزار می‌شود، در این دوره مهارت (speaking.& grammar) بصورت تخصصی و تکنیکی با شما کار می‌شود.

 • تعداد سطح  : 6 دوره
 • طول دوره هر سطح  : 1  و 3 هفته کاری
 • طول دوره پاسپورت 1 تا پاسپورت 6 👈🏻
 • حدودا 12 ماه کاری

📢 دوره های pass port موسسه گاما 

نام دوره طول دوره طول جلسه نام کتاب
کیک استارت 1 12 جلسه 2 ساعته English file( beginner)
کیک استارت 2 12 جلسه 2 ساعته English file(beginner)
پاسپورت 1 20 جلسه 2 ساعته English file (elementary)
پاسپورت 2 20 جلسه 2 ساعته English file (elementary)
پاسپورت 3 20 جلسه 2 ساعته English file (pre_ intermediate)
پاسپورت 4 20 جلسه 2 ساعته English file (pre_ intermediate)
پاسپورت 5 20 جلسه 2 ساعته English file (intermediate)
پاسپورت 6 20 جلسه 2 ساعته English file (intermediate)

آموزشگاه زبان گاما دوره های انگلیسی، آیلتس، ایتالیایی، ترکی استانبولی، فرانسه، آلمانی، عربی، اسپانیایی، روسی، چینی و … به صورت آنلاین و حضوری برگزار می‌نماید.

آموزشگاه زبان یزد

2. آموزشگاه زبان های خارجی زبان گستر

از سال 1389 تاکنون آموزشگاه زبان گستر یزد توانسته با برگزاری دوره های متعدد ترمیک و فشرده زبان های خارجی درگروه های سنی مختلف، زبان آموزان باسطح زبانی بسیار عالی را پرورش دهد و در این سالها توانسته ایم این عزیزان را در رسیدن به اهدافی مثل مکالمه و قبولی در آزمون های بین المللی و تدریس زبان های خارجی مورد حمایت و هدایت قرار دهیم.

آموزشگاه هلدینگ زمان یزد
هلدینگ زمان یزد

3. هلدینگ زمان یزد

موسسه زمان یزد در رتبه دوم قرار گرفته است. از خدمات مرکز آموزش زبان زمان یزد می توان به برگزاری دوره های آموزش زبان انگلیسی (آیلتس ، تافل ، دکترا ، مکالمه ، ترمیک و…) و زبان های غیر انگلیسی (فرانسه ، آلمانی ، ترکی ، عربی، کره ای ، روسی ، اسپانیایی ، چینی ، ایتالیایی و …) به صورت عمومی و خصوصی ، حضوری و آنلاین به صورت فشرده و تضمینی با ارائه مدرک معنبر و قابل ترجمه وزارت علوم افتخار خدمت رسانی را دارد.

4. آموزشگاه زبان دانیال یزد

در طول بیش از دو دهه فعالیت خود(تاسیس:1378)، آموزشگاه زبان دانیال به افتخارات متعددی دست یافته است که از مهمترین آنها اعتماد دهها هزار نفر از هموطنان عزیر به آموزشگاه زبان دانیال می باشد. دوره های مکالمه، آیلتس و تافل از جمله خدمات آموزش زبان آنلاین و حضوری دانیال است.

آموزشگاه زبان دانیال یزد
آموزشگاه زبان دانیال یزد

5. آموزشگاه زبان دنا یزد

آموزشگاه زبان دنا با مجوز رسمی از اداره کل آموزش و پرورش استان یزد و در فضای کاملا مناسب برای آموزش و کلاسهای هوشمند مشغول به فعالیت می باشد.

آموزشگاه زبان یزد
آموزشگاه زبان دنا یزد

خلاصه دوره های آموزشی

 • برگزاری کلاسهای ترمیک زبان انگلیسی برای تمامی سنین
 • برگزاری دوره مکالمه کوتاه مدت
 • برگزاری کلاسهای آمادگی آزمونهای بین الملی (تافل و آیلتس )
 • برگزاری کلاسهای TTC
 • برگزاری کلاسهای نیمه فشرده مکالمه آلمانی و فرانسه

6. آموزشگاه زبان هیراد

آموزشگاه هیراد فعالیت خود را در زمینه آموزش زبان های خارجی از سال ۱۳۹۶ در دو بخش جداگانه دخترانه و پسرانه آغاز کرد. در این آموزشگاه زبان های انگلیسی، فرانسه، آلمانی، عربی، روسی، چینی، اسپانیولی و ایتالیایی تدریس می گردد.

آموزشگاه زبان هیراد یزد
آموزشگاه زبان هیراد یزد

7. موسسه علمی فرهنگی بوعلی سینا یزد

موسسه علمی فرهنگی بوعلی سینا از سال 1376 به همت اساتید دانشگاه و فرهنگیان برجسته یزد با هدف ترویج زبان های خارجی و افزایش ارتباطات بین المللی و گسترش مناسبات اقتصادی و فرهنگی  تاسیس شد.

8. آموزشگاه زبان فردوسی

مرکز زبان فردوسی با بیش از ۵ سال سابقه، با به کارگیری بهترین نیروی متخصص مفتخر به خدمت رسانی به علاقه مندان به فراگیری زبان های خارجه است. شعار این مرکز همواره ” کیفیت بهینه، یادگیری بهینه” بوده و در راستای ارائه خدمات بهینه پیشرو بوده است.این مرکز با بهره گیری از مدرسان با تحصیلات آکادمیک توانایی جذب و آموزش زبان انگلیسی و دیگر زبان ها را به صورت تخصصی دارا بوده و همین امر موجب رضایت زبان آموزان در تمامی مقاطع سنی شده است. بسیاری از زبان آموزان مرکز زبان فردوسی را به عنوان اولین گزینه انتخاب کرده و سطح زبانی خود را از سطوح پایین زبانی تا سطوح پیشرفته ارتقا می دهند.

سوالات و نظرات خود را در ذیل همین مطلب با ما در میان بگذارید.

0/5 (0 نظر)
اشتراک گذاری در شبکه ای اجتماعی
مطالب پیشنهادی
لیستی از مطالبی که شاید شما بپسندید
دیدگاه ها

یک پاسخ

 1. سلام واقعا نمیدونم با کدوم آموزشگاه راحتر میتونم آموزش زبان ببینم در فکر مهاجرتم وبایستی حداقل آیلتس ۶ رو پاس کنم در حالی که کلا صفرم لطفا درصورت امکان راهنماییم کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

واتساپ و تلفن یزد
×