(Last Updated On: ۱۳۹۷/۰۹/۲۶)

مقدمه:

سالهای اخیر با محدود شدن ظرفیت های وکالت  در شیراز و جذاب شدن این عرصه برای متقاضیان گروهای متعددی در زمینه آموزش و ارایه این دوره ها شکل گرفته اند.

اما آیا توانسته اند به تمام نیاز ها پاسخ صحیح دهند؟ متاسفانه به دلیل یکپارچه نبودن خدمات ارایه شده توسط این موسسات عموما متقاضی خروجی لازم را نمیتواند بگیرد بطور مثال یک مجموعه کلاس های وکالت را برگزار میکند اما ازمون های ازمایشی جهت محک سطح شاگردان ندارد و یا ازمون های محدودی فقط در بین متقاضیان خودشان برگزار میکنند که باز هم به دلیل جامعه آماری بسیار پایین نتیجه روشنی از آن حاصل نمیشود.

زمان شما بزرگترین سرمایه شماست
زمان خود را در هر کلاسی ، بدون تحقیق و صرفا با شنیدن چند تبلیغ هدر ندهید!!!

توجه فرمایید که تبلیغات موسسات صرفا نشان دهنده وجود اینگونه موسسات میباشد و دلیلی بر اینکه واقعا شما خروجی مطلوب را کسب نمایید نیست.
چند نکته را قبل از انتخاب کلاس وکالت در شیراز در نظر بگیرید:

اول اینکه موسسه مورد نظر بروز بوده و بر اساس آخرین تغییرات  تدریس انجام میدهد. بخاطر تغییرات سریع در سبک آموزشی و آزمون ها دیگر موسسات منسوخ با افکار کهنه جایی ندارند.

دوم موسسه از اساتیدی استفاده کند که کارنامه روشنی از خود به جا گذاشته اند و البته خود را نیز با سیستم جدید آموزشی وفق داده اند.

موسسه آموزشی گاما 

برای اولین بار در شهر شیراز بصورت یکپارچه و با بهره گیری از تمام امکانات

اقدام به ارایه دوره های امادگی ازمون وکالت ، قضاوت و ارشد حقوق نموده است.

کدام موسسه برای وکالت بهتر است؟

کلاسهای وکالت موسسه توسط اساتید دانشگاه شیراز و اساتید دعوت شده از تهران (بصورت پروازی)  برگزار می شود یعنی برترین اساتید کشور که حتی سوالات نیز از جزوات آنها طرح میشود.

برگزاری کلاسهای خصوصی و نیمه خصوصی تضمینی به همراه عقد قرارداد رسمی عودت وجه در صورت عدم قبولی

تدریس کلاس مجزای اصول فقه توسط استاد بابک زارعی (از جزوات ارائه شده در کلاسهای ایشان در سالیان گذشته بطور میانگین ۱۲ الی ۱۶ سوال طرح شده است)

آزمون های آزمایشی ۱۸ مرحله ای وکالت

آزمونهای آزمایشی ۶ مرحله ای سردفتری

جامع اماری دقیق و بدون اغراق آزمون های آزمایشی

تمام آزمونهای آزمایشی موسسه توسط مولفین کتاب های بی نظیر “کمک حافظه” طرح می گردد.

تماس بگیرید
موسسه گاما

۰۷۱۹۱۰۰۲۳۴۹

۰۷۱۳۶۴۷۵۲۹۲

 

موسسه دادآفرین شیراز,موسسه فاخر شیراز,هزینه کلاس های دادآفرین,قیمت کلاس های چتردانش,موسسه آموزش عالی فاضل شیراز,فارس چتر دانش دریافت کارنامه

 

5/5 ( 1 بازدید )

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.